Zeytinyağı Meme Kanseri Riskini Azaltıyor. Biraz sızma zeytinyağı ile Akdenizli kadınların balıklar ve yerli ürünleri ile yaptıkları diyetler ile zeytin yağının faydalarını görenler şöyle anlatıyorlar; normal yaşayan bir kadına göre bizi buranın kadınlarında meme kanseri riski daha azdır, araştırmacılar yaklaşımının sağlık faydalarını gösteren başka çalışmada bildirilmiştir.

Zeytinyağı Meme Kanseri Riskini Azaltıyor, Meme Kanseri Tedavisi, Zeytin Yağının Faydaları, Zeytin Yağı Tedavisi.

Zeytinyağı meme kanseri riskini azaltıyor
Zeytinyağı Meme Kanseri Riskini Azaltıyor. Görsel; Google.com.tr

Sızma zeytinyağı farklı bir aroma ve tat sahiptir, bir Akdeniz diyeti gelen şaşırtıcı bir sağlık yararlarını yaşayın.

Diyetlerine sızma zeytinyağı ekleyen, Araştırmaya katılan kadınlar Pamplona Navarra Üniversitesi araştırmacılara göre, önümüzdeki beş yıl ya da daha fazla meme kanserine yakalanma riskileri %62 daha az olduğunu kanıtlamışlardır.

Araştırma akdeniz bölgelerinde yapıldı ve, diyet yemekleri İspanya’da yapıldı. Ve tabii ki zeytinyağı, – diyet salata, bir sürü meyve, sebze, fındık, küçük balık, biraz yağsız et, peynir küçük bir miktar ile karakterizedir. Şarap da yemek servis edilir.

Deneme gönüllüler, ancak ekstra danışmanlık ve ekstra sızma zeytinyağı ya da karışık kuruyemiş ya bir haftalık ek olarak verilen diyet kuruyemişleri idi.

“Sızma zeytinyağı ile takviye Akdeniz diyetinin ayrılan kadınlar, kontrol diyeti tahsis edilenler dışında malign meme kanseri yüzde 62 daha düşük risk gösterdi.”

Insanlar rastgele farklı diyetler atanmış çünkü çalışma alışılmadık güçlü olarak kabul edilir. Bu seçim insanlar da farklı başka şeyler yapabilir belli bir sağlıklı beslenme desen takip imkanı oluşturmaktadır.

Akdeniz diyetini Doğru Yapmak İçin 7 Kolay Yolu

Başlangıç şimdiden bazı şaşırtıcı etkilerini göstermiştir ki sağlıklı beslenme ekstra fındık ve zeytinyağı ile insanlara yardım etmek gösterilmiştir uzun yaşamak ve kalp hastalığı önlemek yüzde 30 oranında kalp krizi ve felç riskini kesme ve aynı zamanda beyinleri korumak yardımcı olabilir.

Şimdi meme kanseri listesine eklenir – ama sadece ekstra zeytinyağı var olanlar arasında. Fındık karışımı var kadınlar da meme kanseri biraz daha düşük bir risk vardı, ama sonuçlar anlamlı kabul edilecek kadar güçlü değildi.

Akdeniz beslenme desen tarihsel, meme kanseri oranları Kuzey ve Orta Avrupa ülkelerinde ya da Amerika Birleşik Devletleri’nde Akdeniz ülkelerinde daha düşük olmuştur çünkü dikkat çekti,” Araştırmacılar yazdı.

Zeytinyağı Meme Kanseri Riskini Azaltıyor

Bu koruma elde etmek için zeytinyağı bir sürü aldı – bu yüzde 15 ya da daha fazla kalori kadar yapmak zorunda kaldı.

Kadar özel sızma zeytinyağında nedir? Ekstra sızma zeytinyağı kimyasal özelliklerini değiştirebilir ısı veya kimyasal kullanılmadan mekanik sıkılmış demektir. Genellikle işlenmiş zeytinyağı daha güçlü bir lezzet vardır.

Birkaç biyolojik mekanizmalar sızma zeytinyağı varsayılan antikanserojen özelliklerini açıklayabilir,” Araştırmacılar yazdı.,

Zeytinyağı meme kanseri riskini azaltıyor
Zeytinyağı Meme Kanseri Riskini Azaltıyor, Görsel; Google.com.tr

Ekstra sızma zeytin yağı, aynı zamanda polifenoller oleocanthal, oleuropein, hidroksi-ve lignans gibi çeşitli biyolojik açıdan aktif bileşikler içerir, oysa zeytinyağı her türlü, tekli doymamış yağ asitleri bakımından yüksek bir kaynağı, özellikle oleik asit, hem de skualen içeren” Onlar ekledi.

Kanser neden olan genetik mutasyonlar üzerinde doğrudan etki edebilir Oleik asit, çalışmalar göstermiştir. Skualen kanseri ve kalp hastalığı ile bağlantılı hem de zararlı bir kimyasal reaksiyondur oksidasyon neden olduğu ters hasar, yardımcı olabilir.

Meme kanseri olan ikinci büyük kanser katil akciğer kanserinden sonra Amerikalı kadınların,. Amerikan Kanser Derneği ‘den fazla 232.000 vaka, bu yıl teşhis edilecek ve daha 39000 insanlar ölecek diyor.  Zeytin Yağı İle Kırılan Tırnaklarınızı Tedavi Edin.

Not: Diyet hakkında soruların olursa çekinmeden alt kısıma yorum yaparak sora bilirsiniz.