Daha zayıf ve daha çekici görünen yüz hatları için saç modelini değiştirmek bir seçenek olabilir. Siz de bu modelleri kullanarak daha zayıf görünebilirsiniz!

Güzelliğinize güzellik katın, zayıf görünmek her kadının hakkı belkide elinizde olmayan sebeplerden dolayı kilo veremiyorsunuz size destek olmak amacı ile kadınanlar.com olarak bu yazımızda kilolu kadınların zayıf görünmelerini sağlayacak saç trenlerinin galerisini okuyacaksınız, siz değerli takipçilerimize en iyi konularda yazmaya devam edeceğiz.

Yazımızı beğendiniz ise lütfen paylaşarak bizlere destek olmuş olursunuz, ve ihtiyacı olan kişilere ulaşmasında faydalı olursunuz.
Teşekkürler.

Yumuşak Dalgalar, Zayıf Gösteren Saç Trend

Zayıf Gösteren Saç Modelleri
Kafanızı küçük gösterdiği halde düz saçlar, yüzünüzün daha geniş görünmesine sebep olur. Bu nedenle Lana Del Ray gibi saç modeli olarak gevşek, uzun dalgaları tercih etmenizde fayda var. Dümdüz saçların yanı sıra yüzünüzü saran kıvırcık saçlardan da uzak durmalısınız.

Asimetrik Kesim, Zayıf Gösteren Saç Modası

Zayıf Gösteren Saç ModelleriArkası kısa, önü uzun asimetrik kesimler yüzünüzü zayıf gösterir. Rihanna’nın tercihi gibi ortadan ayırdığınız ve biraz yüzünüze düşürdüğünüz saçlarınızla yüzünüzün daha uzun görünmesini sağlayabilirsiniz.

Dağınık Kâkül, Zayıf Gösteren Saç Modeli

Zayıf Gösteren Saç ModelleriKâkül düşünüyorsanız, keskin kesimlerden uzak durmanızda fayda var. Penelope Cruz gibi kısa ve iki yanı daha uzun, dağınık kâkül kesimleri yüzünüzü dar ve uzun gösterir.

Yandan Ayırmak, Zayıf Gösteren Saç Modeli

Zayıf Gösteren Saç ModelleriSaçınızı ortadan değil de yandan ayırmanız, yüz hatlarınızı yumuşatır ve yüzünüzün merkezini değiştirerek, yuvarlak görünmesini engeller. Taylor Swift saçını yandan ayırarak, bu illüzyonu başarılı şekilde kullanan ünlülerden biri.

Boya Hilesi,Zayıf Gösteren Saç Stili

Zayıf Gösteren Saç ModelleriParlak saç renkleri, dikkati yüzün orta noktasına çeker. Bu, çok daha zayıf görünmenizi sağlar. Miley Cyrus gibi parlak renkleri diplerde, saç uçlarındaysa daha koyu renkleri kullanmaya dikkat edin.