Biz kadınlar modayı severiz ve yakından takip ederiz ne yeni ne eski biliriz tabi ki bu çantalar ne yeni ne çok eski sadece modanın getirdiği bir yeniliklerden sadece bir tanesi. Örgü yani tığ ile örülmüş bu çantalar sizleri nasıl etkiler bilemeyiz de ilham alacağınızdan çok eminiz, bu yeniliğe adım atmalısınız.

Annelerimiz eskiden örerler di hatta ören bayanı bilenler bilirler ki çok sağlam iş çıkardı şimdilerde pek bu durum kalmasa da bu çantalara bir göz atıp tekrar eskisi gibi öre bilirsiniz.

İşte o muhteşem örgü ile yapılmış 11 çanta örneği.

Beyaz ve Kahverengi Püsküllü Çanta

Günlük hayatınızda kullana bileceğiniz bir o kadar güzel çanta, püskülleri ile ayrı bir hava katmış, renkler iyi oturmuş durumda.

Farklı Bir Tasarım Çanta Modeli

Alışverişe çıkınca yada çocuğunuzu okuldan almaya giderken rahatça yanınızda taşıya bileceğiniz güzel çanta. Tasarımı ise gerçekten mükemmel.

Pembe Püsküllü Çanta

Tasarımıyla apayrı havası olan bu çantamız omuz askılı ve çok çekici duruyor.

Klasik ve Trend Çanta Modeli

Tasarlanmış ve gerçekten 10 üzerinden 10 puan hak ediyor çünkü yapan kişinin ellerine sağlık ki bu güzel çantayı paylaşmış bizimle, umuyorum herkes ilham alır bu model ile.

Ağzı Kese Benzeri Çanta Modeli

Yapılışına kadar göre bileceğiniz en iyi klasik genç kız çantası.

Kırmızı El Yapımı Çanta

Yukarıda ki resimde çantayı nasıl ya yapacağınızı zaten anlamış olmalısınız gerçekten her kadının hayali ola bilir, bu çanta ile arkadaşlarınızı kıskan’dıra bilir şaşırta bilir hatta ve hatta deli ede bilirsiniz.

Omuz Askılı Püsküllü En iyi Çanta

Kendi kategorisinde en iyi çanta modeli diye biliriz, püskülleri ve ip kısmına bakacak olursak gerçekten yapan kişinin ellerine sağlık bu çantamızda 10 üzerinden 10 puanı hak ediyor.

Mor Fermuarlı Çanta Modeli

Göre bileceğiniz en iyi çantalar arasında ilk sıra diye biliriz, o kadar narin ve güzel ki her anınızda kullana bilirsiniz.

Örgülü Düz Çanta Modeli

Çanta üzerinde o kadar çok değişiklik olamasa da göze güzel görünüyor desenleri güzel örülmüş.

Kızıldereli Çanta Modeli 🙂

Yukarıdaki çantayı tatile giderken ve pazar günleri dışarıda gezmelere gideceğiniz zaman yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz.

Kedi Desenli Çanta Modeli

Hayvan sever biri iseniz bu çanta modeli tam sizlik, örgüsüne bakar mısınız ne kadar çok işçilik var ve kusursuz güzellik içeriyor.

Yukarıda 11 yeni moda çanta önerilerini sizler ile paylaştık, bizlere destek olarak daha fazla içerik üretmemiz için 3 saniyenizi ayırarak paylaşa bilir misiniz teşekkürler, kadınanlar siz değerli hanımefendiler sayesinde güzel yerlere geleceğini umuyoruz. Sağlıcakla kalın.