Loud Chewers KÖTÜ, ancak insanların iğrenç çiğneme alışkanlıkları fark ediyorsanız, parlak bir tarafı olabilir – sıralama yaratıcı dehasının konum.

Eğer yüksek chewers tarafından rahatsız olsun? Diğerlerinden ağız sesleri swishy ses tamamen iştahınızı berbat ve size istiyorum vom yapar mı?

Size diğer insanların ağızlarına yiyecek hışırtı bu Icky sesleri etrafında fark görünmemektedir tahrik ediyor. Ses anlamıyla size bir kara tahta üzerinde çivi gibi.

 

Peki, Northwestern Üniversitesi’nde yapılan bir araştırmaya göre, sen çiğneme başkalarının (brüt) sesleri fark eğilimi varsa yaratıcı beyni olması daha muhtemeldir.

Çalışma yaratıcı düşünür ve “duyusal perdeleme,” çiğneme sesi gibi, alakasız uyaranlara filtreleyen istemsiz nörolojik süreç arasında bir bağlantı buldu.

Yemek Yerken İştahınızı Kaçıran Seslerden Kurtulun

Çalışma Mart 2015 yılında Neuropsychologia yayınlanan, Creative Başarı Anketi doldurmak ve yaratıcı biliş değerlendirmek için farklı düşünme testi tamamlamak için 97 katılımcılara sordu. Aynı zamanda arka plan sesleri aversions vardı Charles Darwin, Anton Çehov ve romancı Marcel Proust gibi “yaratıcı dahilerin” alışkanlıklarını gözlemledi. Çalışmada, Darya Zabelina kurşun yazarı “eğilimi, gerçek dünyada yaratıcılık yol erken ve istemsiz beyin işleme ‘ilgisiz’ duyusal bilgileri … olmuyorsa filtrelemek için ve insanların ilgi odağı dışında fikirleri entegre yardımcı olabilir” söyledim, telgraf.

Yani bir dahaki sefere birisi yüksek sesle çiğneme olduğunu, size yaratıcı bir deha olduğunuzu bilerek emin olabilirsiniz ve iyi, onlar değil.