Web sitemizi kullanarak çerezlerimizin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.

Sorunlarınız mı var? Peki yardım mı gerekiyor!  Merak etmeyin biz size yardımcı oluruz, Kadınanlar.com sitesi rotasını kadınlara yöneltmiş titanik misali yol alıp öyleeece gidiyor. Gündelik sorunlar,sorular,yanıtlar,sağlık,moda,aksesuar,bakım,Takıp takıştırmanızda sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz, Unutmayalım ki hayat paylaştıkça güzeldir.
Sizlerinde destekleri ile güzel yerlere geleceğimize inanıyoruz.

Konulara yorum yapamıyorum?
Konular için yorum özelliği kapalı ola bilir, Yahut yorum yaparken bir şeyler yanlış yapıyor ola bilirsiniz, Her şey gayet normal ben yapamıyorum diyor iseniz lütfen İletişim bölümünden görünen hatayı bize bildiriniz.

Üye olurken sorun yaşıyorum?
Üye olurken oluşan sorunlar hakkında net bir cevap veremiyoruz, Şayet sorun yaşıyor iseniz lütfen bize bir bildirim gönderin göndereceğiniz bildirimde üye olurken kullanmak istediğiniz kullanıcı adı,mail adresi,kullanıcı şifrenizi gönderirseniz üyeliğinizi üye yönetim yöneticileri üyelik işlemlerinizi hızlandıracaktır, Bildirim gönder.

Kadınanlar.com’da Editör yada yazar nasıl ola bilirim? 
Bu konuda biraz seçici ola biliyoruz, Sebepleri saymak ile bitmiyor. Editör ola bilmeniz için ilgilendiğiniz kategorilerin bizimle bir alakası olmak zorunda alakasız kategoriler yönelik Editör alımlarımız yoktur, Benim kategorim var olurum ben becerikliyim evde de her işi yapıyorum zaten boş zamanım çok diyorsan lütfen bize kısa öz geçmişin ile birlikte editörlük yapacağın kategori hakkında makale yazıp Şuraya gönderirsen Yönetici onayını alırsan bizim ekipte birde pasta kesme şansını yakalamış olursun.

Size nasıl yardım ede bilirim?
Aslında basit yöntemler ile bize yardım ede bilirsin, ilgi alanlarınıza dayalı makaleler hazırlayıp bize göndere bilir ve kendi üyeliğiniz altında hiç bir konuyu eklemeden kadınanlar.com’a bir faydan dokunur ve senin için süpriz bir hediye paketi yapıp evine göndeririz Makalem hazır! Aaa o zaman Gönder gelsin.

Ürün satın aldım neden geç geliyor?
Kadınanlar.com Alışveriş yaptım ama ürünüm gelmedi 🙁 hemen üzülme kesin bir karışıklık olmamış ise ürünün hakkında bilgi sahibi değilsen yahut bizden birisi sana bilgi vermemiş ise tamam uzun oldu, Ürünlerin kargolama ve teslimat süreleri ürünün stok durumuna göre değişiklik göstere biliyor, Eğer ürününüz elinize ulaşmamış ise lütfen Ürünüm nerede benim bölümünden bize ürününüz hakkında bilgi içeren bildirim gönderirseniz., Ürün yönetiminde bulunan arkadaşlarımız sizi arayıp bilgilendirme yapacaklardır.
Not: Müşteri memnuniyetini en iyi benimseyen bir kuruluş olarak sizlere 14 gün para iade garantisi veriyoruz.

Aradığım burda yok diyorsan!
Arama bölümünü kullandım yok, Site haritanıza baktım yok, Etiket haritanıza baktım yok, Yardım sayfanıza baktım yok yok yok yok diye bağırma bize 🙂 Bizde yoksa kesin yoktur o zaman, Sen bize Şuraya tıklayarak bize iletirseniz size ne aradığınız konusunda yardımcı olmaya çalışacağımızdan emin ola bilirsiniz.

Kadınanlar.com Yardım sayfasındaki ana amaç sizlere daha iyi hizmet sunmak için üyeler ve ziyaretçilerin  sorularını daha hızlı nasıl cevaplarız diye düşünürken birden ortaya çıkı verdi.

Lütfen, Sitemizden faydalanırken bazı şeylerin farkında olalım.
Aradığınız ne olursa olsun arama bölümünü kullana bilirsiniz orası size en iyi yanıtı sunacaktır.
Sizlere daha iyi hizmet sunmamız amacı ile bizlere destek olunuz.

Bir cevap yazın

Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir *