Çevrenizdeki çoğu kişinin mutlu yada mutsuz bir ilişkisi var.Peki senin neden yok?
Belkide kendini dünyaya karşı fazla kısıtlamış alabilirsin etrafına ördüğün duvar yüzünden yalnızsındır.
Senin bir ilişkin olması için illaki beyaz atlı prensin mi gelmesi lazım?
Hayır bunların hepsinin nedeni sen olabilirsin.
Peki nasıl öğrenebilirsin? İşte bu haber tam da sana göre.

Yalnız olmanızın sebeplerini kadınanlar olarak sizin için araştırdık..

aşk,sevgi,korku,mükemmel kişi

Doğru erkeğin sizi bir gün bulacağına inanmanız

Doğru kişinin sizi bulması biraz da size bağlı siz kendinizi göstermezseniz beyaz atlı prensin bulması çok düşük bir ihtimal sonuçta”aşk tesadüfleri sever” cümlesindeki gibi bazen tesadüfleri kendimiz yaratmalıyız mesela bekar arkadaşlarımızla dışarı çıkıp gezerek yada sosyal aktivitelere katılarak amacınıza ulaşabilirsiniz

Gözünüz yükseklerde olmamalı

Hep o mükemmel kişiyi beklemekten vazgeçmelisiniz belki o mükemmel kişiyle anlaşamayacaksınız halbuki daha normal birisi sizin hayatınızın aşkı olabilir bunları denemeden bilemezsiniz dimi 🙂

Zor kadın olmak zorunda değilsiniz

Mesela biri size ilgi duyuyor ve sizinle tanışmak istiyor size söylediğinde işim var müsait değilim gibi mazeretlerle zor kadını oynarsanız bu düşünce sizi seven bi insanı sizden uzaklaştırabilir belki tanısanız sizde seveceksiniz böyle yaparak siz istemeden onu reddetmiş oluyorsunuz.Sizden uzaklaşmasını sağlıyorsunuz.

Sonsuz bir ilişki istemeniz

Sizin için başladınız bir ilişkinin bitmemesi lazım zaten o yüzden mükemmel kişiyi bekliyorsunuz ya ama işte bunu yapmamalısınız hem günümüzde hangi ilişki kusursuz ki kendinizi sonsuz ilişkiye inandırdığın gibi kötü giden ilişkinin bitmesinin de çok normal bir sonuç olduğuna inandırmalısın.

Sanal ilişkiden kaçınman lazım

Sanal alemde yürütülen bi ilişkiye ne kadar güvenebilirsin? Belki konuştuğun kişi hayalindeki kişi değil çünkü sanal ortamda birisini ne kadar tanıyabilirsin ki. Bu yüzden sanal alemi bırakıp bir an önce gerçek dünyaya dönmelisin onu gerçek olarak görüp konuşman tanıman lazım.

Ona bağlanmaktan korkmayın

Çoğu kişi bağlanınca özgürlüğünün elinden gideceğine inanır oysaki bağlanmak aslında bu değil bağlandınız kişi sizin özgürlüğünüzü kısıtlamaz yeter ki siz doğru kişiye bağlanın. İlişki terapistleri bile bağımlılık derecesinde bir ilişki değil doğru kişiye bağlılık duyulan ilişki olduğunu belirtiyor.

Kaynak: kadinvekadin.net