Moda uzmanları, Shout SİZİ ihtiyacı var. Celeb aşağıda kıyafetler bize bir crit verin ve yorum Shout bir gelecek sayısında görünebilir! Hiç bir moda gazeteci ya da blogger olarak kendinizi sanılan ettiyseniz, bu doğru sokak kadar olacak! Eğer kıyafetler tarz olarak nasıl isterseniz bunları kendiniz giymek istiyorum olsun, ya da onları iyileştirmek istiyorum, hatta nasıl, bize söyleyin. Sana bitti! Aşağıya bir yorum bırakın, ya da stil raporu: Alt kısıma yorum yaparak bize bildire bilirsiniz.

Yabancı Ünlüler ve Modası

Iggy Azalea

Yabancı Ünlüler ve Modası
Iggy

Iggy en rap becerileri çizelgeleri içine onu püskürdü, ama onun tarzı ne düşünüyorsunuz? Cut-out panelleri ile bu beyaz tulum sizin için yapıyor mu, yoksa tamamen farklı bir şey onu görmek için kaşınıyor?

Rochelle Humes

Yabancı Ünlüler ve Modası
Rochelle

Kesinlikle olacak, bu göz alıcı pembe takım Rochelle kaçırmayacaksınız ?! Eğer çok parlak bir şey giymek istiyorsunuz? Ve cumartesi şarkıcının zamanki girlie elbiseler ile karşılaştırıldığında bakmak bu şık, yetişkin-up görüşünüz ne?

Dionne Bromfield

Yabancı Ünlüler ve Modası
Dionne

Dionne

Dionne kadife bodysuit ile ilginç bir patenci etek Goth gider. Eğlenceli takı görünüm aydınlatır ve onun mavi oje rengi bir pop ekler. Dionne stil puan almak mı, ya da o kadar hafifletmek gerekir?

Keşha

Yabancı Ünlüler ve Modası
KeŞha

Neden merhaba Stranger! Biz KeŞha deli maskaralıkları kaçırdığınızı, bu yüzden onu tekrar görmek için sevindik – özellikle gri, pembe ve mavi saçlı! Onun son bakmak ne düşünüyorsunuz? Bu doğru, onun standartlarına göre oldukça uysal aslında?