WhatsApp Neden Çalışmıyor?

whatsapp bağlanıyor nedir, whatsapp bağlanıyor sorunu, bağlanıyor, whatsapp neden çalışmıyor, whatsapp açılmıyor, whatsapp çalışmıyor, whatsapp
Whatsapp Çötü mü

[agg-ad id=”12526″ align=”right”]04 Kasım 2016 Whatsapp Çöktü mü, Whatsap Neden Çalışmıyor, Facebook Giremiyorum, Youtube Kapandı mı, Youtube Çöktü,Watsap kapandı mı?.

WhatsApp bağlanıyor sorunu çözüm. WhatsApp neden çalışmıyor? WhatsApp yazdıklarım gitmiyor. Fotoğraf, video ve mesaj gönderemiyorum. Bağlantı yapılamıyor Turkcell, Türk Telekom / Avea ve Vodafone.

WhatsApp’ ta erişim yapamıyorum. WhatsApp yazdıklarım gitmiyor. WhatsApp bağlanıyor sorunu 4 Kasım 2016. Her hangi birine bir şey gönderemiyorum. Ekrana “Bağlanıyor” yazısı çıkıyor nedeni nedir? Bağlanıyor hatası nedir? Ne yapmalıyım? WhatsApp çok yavaş çalışıyor. Bir şey göndermeye çalıştığımda bekliyor. 04.11.2016 WhatsApp çalışmıyor bağlanıyor sorunu nedir? WhatsApp erişim sorunu: Selahattin Demirtaş, Twitter hesabında paylaştığı açıklama sonrasında görülen bu sorun aynı zamanda Facebook ve Twitter sitelerinde de sorun olduğu görüldü. Yani Facebook ve Twitter’ a erişim yasağı, WhatsApp’ ta bağlantı yavaşlığı sorunu oluştu. Aynı zamanda Demirtaş gözaltına alındı.

TAVSİYE YAZI;  10+ En Şık Kışlık Bot Modelleri

WhatsApp çalışmıyor çözüm nedir? WhatsApp erişim sorunu VPN programları denenebilir. Windows bilgisayar üzerinden WhatsApp’ ı kullanıp VPN ve DNS programı yardımı ile denenebilir. Not: Facebook ve Twitter erişim sorunu ve WhatsApp bağlantı sorunu geçici bir durumdur. Sorun için beklemenizi öneririz.

Total
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ŞUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR