Yaz gelmesiyle birlikte kıştan başlanılmış olan diyetler sona erdi. Elimizden geldiği kadarıyla fit bir vücuda bütün kış boyunca sahip olmaya çalıştık.

Artık yaz geldi. Plajlarda arzı-endam etmenin zamanı geldi. Fit bir vücuda veya fazlalıkları olan bayanlara bikini-mayo tercihi nasıl yapılır ? Gelin hep beraber bakalım. 

Bikini-Mayo Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Geniş kalça ve popolar 

Geniş popolar ve göbekli bayanlar için bikini

 

Geniş kalçalı bayanlar kalçalardaki genişliği en aza indirmek için, dikkati göğüslere çekebilirler. Üst kısmı açık renk alt kısmı koyu renk seçerseniz, kalçalardaki fazlalığı dikkati göğüs kısmına vererek yok edebilirsiniz.

Desensiz yüksek belli koyu renk bikiniler sizi olduğunuzdan zayıf gösterebilir.

Büyük Göğüsler

 

Büyük göğüslü ve geniş kalçalı bir bayan iseniz iki parçayıda koyu renk seçmenizde fayda var.

Yüksek belli desensiz şortlar,etekli mayolar, fırfırsız modeller büyük kalçalar için idealdir.

Balenli koyu renk desensiz bikiniler sizin için idealdir. Göğüslerinizin taşma yapmaması için üçgen bikiniler giymemelisiniz.

Sarkık, düşük ya da iri göbekler

Göbekli bayanların bikini altı seçerken yüksek bel şortlu modelleri tercih etmeleri daha doğru bir seçim olur. Üçgen bikiniler göbeği ve kalçaları ortaya çıkardığından bu modeli tercih etmemelisiniz.

Küçük Göğüsler

 

Küçük göğüslü bir bayansanız en şanslı grupta olduğunu söyleyebiliriz. Püsküllü, renk renk desenli, üçgen modeller en çok bu kadınlara yakışır.

Küçük Kalçalar 

Alt seçimi yaparken eğer küçük kalçalarınız var ise desenli ve ipli modeller sizin için yaratılmıştır.  Bu modelleri tercih edebilirsiniz.