Burçların dillerini araştırdık ve sonuç olarak bu yazımızı sizler ile paylaşmak istedik.

Kişiler burçlarının özelliklerini bazen az bazense tıpatıp olarak karakterinde taşır, ve bilinen bazı burçlar vardır ki bu burçların özellikleri sizleri korkutmaya yetebilir. Sadece iyi huyların değil kötü huyların da yer aldığı burç bilgileri insanları tanımada geçerli olabilecek etkenlerden olabilir. Her özelliği kötü olmamakla birlikte sizleri bazı burçlar hakkında uyarmak istedim. Deneyimlerimden ve burçlara olan ilgimden yola çıkarak hazırladığım 5 uzak durulası burç. Bu burçların genel özellikleri kötü olmakla birlikte olumlu özellikleri de oldukça fazladır. Ayrıca her insanda tüm kötü özellikler bir arada bulunmaz.

Akrep Burcu
Kıskançtır. Karşısındakini kıracak şekilde yıkıcı konuşabilir. Aniden sinirlenir. Aşırı tepkiler gösterebilir. Asla unutmaz ve kincidir. Sevmediği insana karşı acımasızdır.Sevmediği insanların zayıflıklarından mutlu olur. Egoist ve bencildir.

Aslan Burcu
Daima küstahtır. Acımasız bir yapısı vardır. İsmini aldığı aslanın özelliklerini yansıtır. Diktatörce davranır. Lider olmak ister. Önüne geçeni indirmek için tüm kötülükleri yapabilir. Serttir. Pohpohlanmak ister. İlgi görmek ister. Egoisttir.

Koç Burcu
Başkalarının duygularına duyarsız ve egoisttir. En önemlisi kendisidir. Kaba ve önyargılıdır.

Kova Burcu
İnatçıdır. Serttir. Duygularını belli etmez. İkna etmek için her şeyi yapar. Huzursuz, sıkılgan ve aksidir. Asi bir ruhu vardır. Kendisi önemlidir.

Oğlak Burcu
Cimri ve duygusuzdur. Açgözlü ve sorunludur. Sosyal hayatta yalnızdır. Kötümser ve hırslıdır. Görünüşe, paraya, prestije çok fazla önem verir.