2016 Yeni Sezon, Trend Bayan Kolye Modelleri.

Yüz yıllardır biz kadınların ayıla bayıla beğenerek takıp takıştırdığımız kolyelerin anısına bugün sizlere yeni yıl trend kolye modellerini göstereceğim.
Kıyafetlerin tamamlayıcısı niteliğinde ve en güzel aksesuarlardan biri olan kolyeler, günlük ya da özel günler için olan farklı model ve tarzlarıyla bayanların en çok kullandığı takı modelleri arasında yer alıyor. Bu yılın kolye modelleri arasında abartılı, büyük modellerden kibar kolyelere kadar moda birçok farklı alternatifi bulabilirsiniz. Kolye tercihlerinizde gideceğiniz yeri ve kombininizi düşündüğünüz kadar, kıyafetinizin yakasından boynunuzun uzunluğuna, hatta saç modelinize kadar birçok detayı da göz önünde bulundurmalısınız. İşte bu yılın en güzel bayan kolye modelleri ve doğru kullanımlarına dair ipuçları…

Yeşilin kolye ile birleşmesi.

Trend Bayan Kolye Modelleri Sade kıyafetleri hareketlendirmenin bir numaralı yolu; farklı ve dikkat çekici takıları, özellikle de kolyeleri kullanmaktır.

Boynunuza yakışacak taşlar ile süslenmiş kolye modeli.

Trend Bayan Kolye Modelleri Taşlı kolye modelleri, özel günlerinizde sade gece kıyafetlerinize şık bir görünüm katmak için en etkili yöntem olacaktır.

Düz ve sade kıyafetlerinize uygun kolye modeli.

Trend Bayan Kolye Modelleri Renkli ve büyük boncuklardan oluşan gösterişli kolye modelleri, düz tonlardan oluşan kıyafetlerinizde hareket kazandıracak ve dikkat çekecektir.

Parçaların birleşmesi ve boynunuza çok yakışacak kolye modeli.

Trend Bayan Kolye Modelleri Birbirini tamamlayan parçalardan oluşan kolye modelleri, son zamanlarda karşımıza çıkan en değişik takılar arasında yer alıyor.

Abiye elbiseniz için en iyi kolye modeli.

Trend Bayan Kolye Modelleri Gösterişli renk ve modelleriyle dikkat çeken, taş ve metal detaylı özel kolyeler; abiyelerle kullanabileceğiniz modeller arasında…

Enerji veren tek taş modeli.

Trend Bayan Kolye Modelleri Bazı insanlar, bazı taşların enerjisine çok inanırlar. Sizin de bu tarz düşünceleriniz varsa; enerjinizi düzenleyecek ve burcunuza uygun olan taşları içeren kolye modellerini tercih edebilirsiniz.

Kibarlığınıza kibarlık katacak kolye modeli.

Trend Bayan Kolye Modelleri Kibar kolye modelleri, karmaşık kombinlerinizde bile sırıtmayacak, bir bütün oluşturacaktır.

Eğlenceli kadınların taktığı kolye modeli.

Trend Bayan Kolye Modelleri  Esprili ve anlamlı kolye modelleri, tarzı olan bayanlar için günlük aksesuarlar olabilir.

Biraz abartılı ola bilir mi?

Trend Bayan Kolye Modelleri Zincir, taş, zımba gibi dikkat çekici detaylara sahip olan abartılı kolye modelleri, kombinlerinizi dikkat çekici bir hale getirecektir.