Trend Bayan Kolye Modelleri

2016 Yeni Sezon, Trend Bayan Kolye Modelleri.

Yüz yıllardır biz kadınların ayıla bayıla beğenerek takıp takıştırdığımız kolyelerin anısına bugün sizlere yeni yıl trend kolye modellerini göstereceğim.
Kıyafetlerin tamamlayıcısı niteliğinde ve en güzel aksesuarlardan biri olan kolyeler, günlük ya da özel günler için olan farklı model ve tarzlarıyla bayanların en çok kullandığı takı modelleri arasında yer alıyor. Bu yılın kolye modelleri arasında abartılı, büyük modellerden kibar kolyelere kadar moda birçok farklı alternatifi bulabilirsiniz. Kolye tercihlerinizde gideceğiniz yeri ve kombininizi düşündüğünüz kadar, kıyafetinizin yakasından boynunuzun uzunluğuna, hatta saç modelinize kadar birçok detayı da göz önünde bulundurmalısınız. İşte bu yılın en güzel bayan kolye modelleri ve doğru kullanımlarına dair ipuçları…

9Yeşilin kolye ile birleşmesi.

Sade kıyafetleri hareketlendirmenin bir numaralı yolu; farklı ve dikkat çekici takıları, özellikle de kolyeleri kullanmaktır.

8Boynunuza yakışacak taşlar ile süslenmiş kolye modeli.

Taşlı kolye modelleri, özel günlerinizde sade gece kıyafetlerinize şık bir görünüm katmak için en etkili yöntem olacaktır.

7Düz ve sade kıyafetlerinize uygun kolye modeli.

Renkli ve büyük boncuklardan oluşan gösterişli kolye modelleri, düz tonlardan oluşan kıyafetlerinizde hareket kazandıracak ve dikkat çekecektir.

6Parçaların birleşmesi ve boynunuza çok yakışacak kolye modeli.

Birbirini tamamlayan parçalardan oluşan kolye modelleri, son zamanlarda karşımıza çıkan en değişik takılar arasında yer alıyor.

5Abiye elbiseniz için en iyi kolye modeli.

Gösterişli renk ve modelleriyle dikkat çeken, taş ve metal detaylı özel kolyeler; abiyelerle kullanabileceğiniz modeller arasında…

4Enerji veren tek taş modeli.

Bazı insanlar, bazı taşların enerjisine çok inanırlar. Sizin de bu tarz düşünceleriniz varsa; enerjinizi düzenleyecek ve burcunuza uygun olan taşları içeren kolye modellerini tercih edebilirsiniz.

3Kibarlığınıza kibarlık katacak kolye modeli.

Kibar kolye modelleri, karmaşık kombinlerinizde bile sırıtmayacak, bir bütün oluşturacaktır.

2Eğlenceli kadınların taktığı kolye modeli.

 Esprili ve anlamlı kolye modelleri, tarzı olan bayanlar için günlük aksesuarlar olabilir.

1Biraz abartılı ola bilir mi?

Zincir, taş, zımba gibi dikkat çekici detaylara sahip olan abartılı kolye modelleri, kombinlerinizi dikkat çekici bir hale getirecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminLütfen isminizi buraya girinizizi buraya giriniz