The Vampire Diaries Sezon 7 Fragman

The Vampire Diaries Sezon 7 Fragman

Son sezon Vampire Diaries en son yürek sona erdi yolu: Elena Gilbert ölümü ile. Ya da daha doğrusu, o Bonnie yaşamak için sırayla gitmiş kalmak anlamına geliyor, Bonnie hayatı … bağlı oluyor kalıcı bir uykuda dalıyor. gözyaşı  ile hayatına devam ediyor.

Hakikatten çok iyi dizi olduğunu hatırlatırız, The Vampire Diaries Fragmanı izle,The Vampire Diaries film galası,The Vampire Diaries 8 ekim‘de.

Yani şimdi, sezon yedi yaklaşan ve yedinci sezon prömiyeri ve ilk sezonu olacak olan TVD biz kesinlikle hiçbir Elena orada olacağım demektir! Mystic Falls eskisi gibi olmayacak?

The Vampire Diaries Sezon 7 Fragman
The Vampire Diaries Sezon 7 Fragman

Bu sorunun cevabı kocaman bir evet  dayalı her zaman olduğu gibi, Mystic Falls, yeni bir büyük kötü kötü adam (AKA, Salvator kardeşlerin annesi) tarafından saldırıya ediliyor ve, çünkü sezon yedi için ilk trailer Dünya olma tehlikesiyle karşı karşıya Kötülüğün tarafından yuttu (Damon dediği gibi). Mystic Falls Sadece başka bir gün!

TAVSİYE YAZI;  24 Kasım'da Öğretmenlere Alınabilecek En Güzel 10 Hediye

Bu önümüzdeki sezon çevresindeki Elena yok süper iç karartıcı olsa da, sen itiraf etmeliyim: yine inanılmaz heyecan verici bir sezon olacak gibi görünüyor!

Lütfen yeni sezon 8 Ekim gala … yani 8 Ekim, şimdi olduğu gibi, burada bula bilirsiniz.

Total
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ŞUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR