Alexander Skarsgård ve Margot Robbie ilk fotoğrafları iyi görünümlü çift bir cehennem yapmak Tarzan Efsanesi, Tarzan, maymunlar tarafından dile getirilen efsane adam sonra ne araştırıyor masal on yıldır sol sonra Kongo döner . USA Today yarı Viktorya buçuk orman garb ana karakterlerden iki fotoğraf yayımladı, ve şaşırtıcı arıyoruz
Tarzan Legend - Filminden İlk Görüntüler - Fragman

Bu fotoğraflarda, Skarsgård on yıl önce onun Afrikalı ev ayrıldıktan sonra Parlamentosu bir elçisi olarak Kongo dönen, bir kederli Tarzan oynar. Sevgili Jane Evli, Tarzan o ormanın onun krallığı vazgeçti beri on yılda tam İngiliz beyefendi haline gelmiştir. Vahşi adam “medeniyet” hikayesini anlatmak yerine, bu hikaye masal karşı tarafına anlatıyor: Bir adam, vahşi köklerine dönen bir hayvani, “doğal” durumuna dönülüyor.

Tarzan filminden ilk haberler.

Rolü, Skarsgård O canavarı evcilleştirme ilgili klasik masal, neredeyse tersi, “ifade etmiştir. Eğer katmanları kalkmasına gibi bu onun daha hayvansı duruma geri döner ve şahsiyetinin üzerinden o tarafını sağlar, geri ve yavaş yavaş tutan bir adam hakkında. ”

Tarzan Legend filmi ne zaman çıkıyor.

Özellikle de şimdi yaşıyor sıkı, düz bağcıklı Viktorya dünya ile yan yana olduğunda, Tarzan mutlaka insanlığın, toplumun sorulara cevap arayacağız Kongo dönen masal ve doğa durumu. Artı-Bu iki güzel aktörler bazı klasik Hollywood göz alıcı olun.

Son olarak, bir 1 Temmuz 2016 sürümü nedeniyle film için hazırlanan ilk afiş.

Tarzan Legend - Filminden İlk Görüntüler - Fragman