Sokak Stilinize Trend Modeller mi Arıyorsunuz?

Sokak Stilinize Trend Modeller mi Arıyorsunuz?

Evet, bir pazar günü sokağa çıkacaksınız ve yeni stil mi arıyorsunuz!, size ilham olacak yeni trend modellerimiz ile tanıştırmak istiyorum. Erkeklerin yada kadınların ilham alacakları, 2016 sokak modası, stilinize en iyi modelleri tanıtacağım.

Biliyoruz ki sokağa çıkmadan önce ilk yaptığımız giyeceğimiz kıyafetleri seçmek oluyor ve daha sonra makyajımızı tazelemek oluyor yada makyajımıza uygun kıyafeti seçmek tabi ben böyle yapıyorum sizi bilemem tabi ki.
2016 yılının en trend sokak modası, için hazır olun ve kendinize bir kahve koyarak fotoğrafları detaylı inceleyin.

 

1

Levi’s Jeans, Sokaklara Geri Dönüyor.

Levi’s 2016 yaz ilkbahar yaz koleksiyonuna bir yenisini ekledi, yukarıdaki pantolonun asıl özelliği, kalçalarınızı dik tutması ve bel hizasında olması, artıları olarak bacaklarınızı sımsıkı sarması ve yırtmaçları söküklerinin iyi düşünülmüş olmasıdır.

 

2

Sally LaPointe 2016 Kış İlkbahar Koleksiyonu.

Sokak stili ilham olacak modaya biraz farklı bir yaklaşım yakalamış, Sally LaPointe koleksiyonu bir bükülme ile rahat kıyafetler ile iyi bir fikirler yaratarak 2016 sokak modasına uyum getirmeyi başarmış,  toplama kürk, yüksek yakalı ve şeritler ile gelen bu yeni stillerini tanıtarak bize ilham vermiş oluyor.

TAVSİYE YAZI;  Havalar Soğuk, İşe Giderken Şık Olmak İstemez misiniz?

 

3

Andrea Lieberman 2016 İlkbahar Yaz.

Beklediğiniz gibi, her tasarımcı kendi koleksiyonlarını, bazı yönlerini birleştirir ve Andrea Lieberman 2016 koleksiyonunu.

 

4

Kanye West Sokak Stili.

Kanye West Yeezy koleksiyonu benzersiz kesim ve kaba silüetler, aynı zamanda, çünkü sadece ayakkabı seçiminde ise, yepyeni bir seviyeye sokak tarzından ilham ala bilirsiniz, süet deri ve kauçuk bulunmaktadır.

 

5

Sokakta Rahat Olmak İster misiniz?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminLütfen isminizi buraya girinizizi buraya giriniz