Ana maddeler sivilce ürünleri benzoil, peroksit ve salisilik asit uygulamak için. “Salisilik asit gözeneklerin kesin ölümüne sebep olur ve benzoil peroksit olan hafif anti-enflamatuar ve aynı zamanda öldürerek veya bakterilerin gelişmesini engeller tedaviyi başarılı sonuçlara götürür,” Minnesota Üniversitesi Tıp Fakültesi de dermatoloji öğreten Charles E. Crutchfield III, MD, diyor ki.

(Eğer renkli bir kişi iseniz, cildi beyazlatmak ortadan kaldırmak veya benzoil peroksit ilacını sınırlamak gerekebilir. Bu ilacı bir dermatolog gözetiminde kullanmak en iyisidir.)

Aşırıya kaçmayın. “Herhangi ikiden fazla sivilce için ürünleri kullanmak sadece dışarı kurumaya ve daha kötü yapaktır,” New York dermatolog Amy Wechsler, salgınlara cildinizi tahriş edebilir alkollü cilt bakım ürünleri kaçının. Diyor. ve çizmek yada kesmek, veya sivilce lekelerini sıkmak. Bu sivilce kötü hale ve yara izleri bırakabilir deri enfeksiyonlarına yol açabilir.
Sivilcelere Kesin Çözüm Nedir?

Günlük Yüz Bakım Yapıyor musunuz?

Wechsler, cilt bakımı için sadece üç dakikalık rutin öneriyor:

1. yavaşça günde iki kez yüzünüzü yıkayın.

Parmak uçlarınızı (değil bir lif) ve ılık su kullanın. Başka zaman yıkama nazik bir sabun olmayan temizleyici bir kez ve 21/% 2 benzoil peroksit kullanın.

2.leke tedavisi.

%2 salisilik asit ürün ile sorunlu alanları temizleyici ile yüzünüzü yıkayın sonra. Bir benzoil peroksit yıkama kullandığınızda bu adımı atlayın.

3.Nemlendirici uygulayın,
gündüz için (Bu da, makyaj ve güneş kremi için de geçerlidir.) Yağsız nonacnegenic “veya” non-comedogenic diyor birini kullanın az 30 SPF ile birini kullanın.

Sivilcelere Kesin Çözüm Nedir?
yağlı ise günlük saçınızı yıkayın ve yağlı jeller önlemek için de önemlidir. Sen yüzündeki yağ tutmak istemiyorum diyorsan. Ayrıca, spor sırasında dikkat çekmek gerekiyor. Eğer egzersiz oldum sonra yüzünüzü yıkayın. Beyzbol şapkası veya bir kask gibi – – cildinize ter tutan şey sivilce oluşumunu gerçekleştire bilir. Yani kullandıktan sonra alkol kask maskenizi diğer kişisel kullanım araçlarınızı temiz bez,veya ıslak mendil ile silin. Vücudunuzda sivilce varsa, doğru spor sonra terli kıyafetlerini çıkarıp duşa girip temizlenin.

Clinique Anti-Blemish Sivilce Karşıtı Bakım Seti
Sivilcelere Kesin Çözüm Nedir?
Clinique Anti-Blemish Sivilce Karşıtı Bakım Seti

Anti-Blemish Sivilce Karşıtı Çözüm Seti ile anında sonuçları görmeye başlayın.

Set İçeriği :
Anti-Blemish Temizleyici Köpük 50 ml Yumuşak köpüğü ile cildi fazla yağından ve kirlerden arındırır.
Anti-Blemish Arındırıcı Losyon 100 ml Ölü hücreleri ve yağ fazlasını uzaklaştırarak,tıkanmış gözenekleri açar.
Anti-Blemish Nemlendirici 30ml İçeriğindeki güçlü etken maddeler ile varolan lekelere karşı savaşır ve gelecekte oluşmaması için cildin korunmasına yardımcı olur.
Set başlangıç için ihtiyacınız olan bütün bakımı kapsar.Cilt daha temiz ve pürüzsüz hissedilir. Günde 2 kez 3 dakika ayrıdğınızda cildinizin 2 haftada daha pürüzsüz ve berrak görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Uzmanlarımızın görüşlerine göre en iyi sivilce temizleme ürünü hakkında bilmedikleriniz, En uygun fiyata satın ala bilirsiniz.
ÜRÜN: Fiyat : 66.90 TL (KDV dahil) HEMEN SATIN AL