2015 yazında müzik sevenlerden büyük beğeni toplayan Simge Sağın “Miş Miş” şarkısıyla listelerin en üstlerine çıkarak birinci sıraları uzun süre kaptırmamıştı. Şarkıcı merakla beklenen Yankı adlı Maxi Single ile yine gözleri üzerine toplayacağa benziyor. 4 günde 359.323
bin kez dinlenen Yankı’ya klip de çekildi.

simge sağın yankı şarkısı, simge sağın yankı şarkısı sözleri, simge sağın yankı şarkısı şarkı sözleri, simge sağın yankı şarkısı şarkı sözü, simge sağın yankı şarkısı şarkısı, yankı şarkısı dinle, simge sağın yankı şarkısı mp3 dinle, simge sağın şarkıları dinle,Simge Sağın Yankı,Simge Sağın Albümü,Simge Sağın 2016 albüm,Simge Sağın 2016 konseri,Simge Sağın mış mış,Simge Sağın yeni şarkısı,Simge Sağın yankı şarkı sözleri

Sezen Aksu başta olmak üzere, Deniz Erten, Ersay Üner ve Ozan Bayraşa gibi birbirinden başarılı isimlerle ortak bir çalışma yapan ünlü sanatçı Simge Sağın, “Miş Miş” şarkısıyla listeleri alt üst etmişti. Yaz boyunca radyolardan eksik olmayan Miş Miş’ten sonra ünlü sanatçı, merakla beklenen Yankı isimli bir Maxi Single çıkarttı.

Albüme Çekilen Tek Klip, Yankı Parçası.

Geçen günlerde sosyal paylaşım sitesinde yayınlanan Yankı, dört gün içerisinde 359.323 bin kişi tarafından dinlendi. Ayrıca parçaya, İstanbul Kemerburgaz’da bulunan bir stüdyoda Ergin Turunç yönetmenliğinde özel bir klip çekildi.

 Vedocan Uçar,
Vedocan Uçar

Elit magazine Türkiye Muhabiri ve Bodrum Press’in Sahibi  ”Vedat Uçar” ın Ülke ülke takip ettiği sevilen sanatçı Simge Sağın yeni parçası yankı’nın Miş Miş’ parçası kadar büyük ses getireceği şimdiden belli oldu dedi.

Simge sağın aydın brera konseri haberimizi okudunuz mu?