Şık Ve Rahat Kullanabileceğiniz Çantalar

Şık Ve Kullanışlı 10 Çanta Önerisi, Biz bayanların her zaman yanımızda en büyük yardımcımız olan çantalardan söz edeceğiz. Her zaman rahatlık ön planda da olsa  biz bayanlar için şık durmasıda önemlidir. Siz değerli okuyucularımıza özel çanta tavsiyelerinde bulunduk isterseniz hemen başlayalım.

Şık Ve Kullanışlı 10 Çanta Önerisi
Pembe şık ve rahat mükemmel çanta.

Yukarıda görmüş olduğunuz çanta diyor ki;  Ben pembe rüyalar ile süslenmiş pembe deriden oluştum, güzel bir kontrast sunan koyu renk dikiş ile süslendim, en güzel boncuk olan pembe inci ile güzelleştim.

Kesinlikle mükemmel detaylardan oluşan bu çantamızı yaz akşamlarında,abiyelerle,elbiselerle rahatça kombinleyebiliriz.

Şık Ve Kullanışlı 10 Çanta Önerisi
Siyah daire desenli kol çantası

Yazarlar, ressamlar ve akademisyenler de dahil olmak üzere çağdaş sanatçılara ilham kaynağı olan bu çanta bej rengi olan  iç kısmına bir göz atmak için pürüzsüz siyah deriden ve lazer kesim ustalıkla üretilmiştir.

Çanta günlük,yaz akşamları ve bir çok kombine uyabilecek şekilde üretilmiştir. Geometrik desenleriyle beraber harika bir görüntü verecektir.

10 Şık Ve Rahat Çanta Önerisi
Küçük çok rahat minik mor çanta.

Yukarıda gördüğünüz çanta küçük olmasının yanında inanılmaz raahat ve kullanışlı bir çantadır. Bu çantayı takıp rahat rahat gezebilirsiniz. Küçük olduğu kadar da içi büyük ve  geniş olan bu çantaya 1 fil bile sığdırabilirsiniz!

10 Şık Ve Kullanışlı Çanta Önerisi
Minik bebek mavisi ponçik çanta.

Süet olan bu çanta kol askısıda mevcut. Hem günlük hayatta,hem de gece dışarı çıkarken rahat ve şık duran nadir çantalardan . Hem sandaletle hem topukluyla hem de spor ayakkabıyla beraber kombinliyebileceğiniz bu çanta etrafınız tarafından ilgi odağı olacağı kesin.

şık ve kullanışlı 10 çanta
Kahverengi ve tonlarıyla klasik çanta.

Motif ilk olarak 60’larda ortaya çıkmıştır. Cep, cüzdan ve günlüğü kolayca barındıracak süet astarlı bir iç kısma açılırmış.

İş kadınlarının ve klasik giyim sevenlerin,bir gömlekle beraber kombinleyebileceğiniz bir çanta. Açık kahverengi ve koyu kahve detaylarıyla çok hoş bir görünüme sahip .

 

Şık ve Kullanışlı Olan 10 Çanta
Sırt çantası

Beyaz desenli deriden yapılmış ve evin ikonik ’80’ler logosuyla basılmış bir  ipli sırt çantası.

Sporcuların öğrencilerin ve ya günlük hayatta rahatlıkla kullanabileceğiniz bir sırt çantası . Beyaz rengi ile sade ve şık duruşu ile mükemmel duruyor.

Sadec Ve Şık 10 Çanta Önerisi
Tüylü çanta

Bu pelüş poplin ve cam boncuklar ve hareket ederken sallanan floaty tüyleri ile süslenmiş. Mini boyutu sadece temelleri tutacağı anlamına gelir.

Tüyü ve süslü görünmeyi sevenlerin çantası diyebiliriz. Tüylü yapısı ile yumuşacık ve gösterişli duruyor.

Şık Ve Kullanışlı 10 Çanta
Zümrüt yeşili bilek çantası.

Zümrüt  rengi kadife olarak üretildi .  Sırt çantası gibi gözükse  de  aksine bileğinizi kayıştan geçirerek kullanılır. Sade ve ilgi çekici olan bu çanta herşeyde rahat rahat kombinliyebilirsiniz.

Şık Ve Rahat 10 Çanta
Mavi ve pembe detayı olan günlük çanta.

Yeni sezonun olmazsa olmaz bir parçası. Dokuma-deriden üretilen bu kraliyet mavisi tarzı, tutamaklar ve dairesel aplikeler üzerinde pastel-pembe ve siyah renklere sahiptir.

Bu çantayı makalemiz içindeki en büyük ve geniş çanta seçtik. Kotlarla veya birçok şeyle rahat rahat kombinleyebileceğiniz bu çanta günlük kullanım için uygundur.

10 çanta önerisi
Kılaç çanta.

Parlak rugandan yapılmıştır. Ucundaki daireyi tıpkı bir bilezik gibi bileğinize geçirerek kullanabilirsiniz.

Gece gezmelerinde,abiyelerle beraber kombinliyebileceğiniz bu çanta zarif ve şık duruşa sahip.