2 Carat Cup – Tek Taş Kupa Bardak

Sevgililer İçin Ucuz Hediyerler
Aylardır sizden evlilik teklifi bekleyen sevgilinize güzel bir sürpriz yapmak ister misiniz? Kutuyu açtığında tek taş bir yüzük gibi gözükecek 2 Carat Cup, takmak için çıkarılmak istendiğinde esprili yüzünü gösterecek. Tek Taş Kupa Bardak tüm kadınların hayran olacağı bir ürün değil de ne?

Evlilik için çok erken, geri dönmek için ise çok geç olduğunu düşündüğünüzde yardımınıza koşacak Tek Taş Kupa Bardak karşınızda.
Sevgilinize 2 Carat Cup hediye ederken özel kutusu sayesinde ilk başta sadece yüzüğü görüp havalara uçacak fakat daha sonradan ufak bir ayrıntının farkına varacak: bu altın yüzük sadece altın yüzük kulplu bir bardak!

Dileklerinizin kabul olması için en iyi hediyeyi siz alın ve sevgilinize edin.

Bundan sonra sağ kalır mısınız bilemeyiz ama sağ kalmayı başarabilirseniz, sevgiliniz artık sonunda sizin de ilişkinizi en azından daha ciddi görmeye başladığınızı anlayabilir.Sevgililer İçin Ucuz Hediyerler

Kim bilir belki sıradaki hediyeniz gerçek bir yüzük olur!

10x7cm boyutlarındaki 2 Carat Cup sevgilinize vereceğiniz en anlamlı hediyelerden biridir. Tek Taş Kupa Bardak üzerindeki taş herhangi bir mücevherden üretilmemiştir. Siyah kutusu içerisinde gönderilmektedir.

Hemen satın alFiyat : 20.00 TL (+KDV dahil)