Sıcak havaların artmasıyla artık plajlara akın eden güzel kadınların birde sorunları var!!. Bacaklarda oluşan selülitten rahatsızlık duyan hanımlara özel bir tarif vereceğiz kesinlikle denemelisiniz denendi ve test edildi gerçekten selüliti ortadan kaldırıyor.

Havuz başına inerken, plaja giderken,sokakta kısa şort ile gezerken sizi rahatsız eden selülitlerden komple kurtulmak artık mümkün.

Selülitten tamamen kurtulmak imkansıza yakın olsa da, selülit görünümünü azaltmak için yapabileceğiniz birkaç şey var. Çevreci güzellik markası LaLicious’un kurucusu Jessica Kernochan bunu şöyle açıklıyor:

“Kahve çekirdeklerinin hastasıyım, ama sadece sabah kahvesi için değil, aynı zamanda vücut için de. Kafein selülit görünümünü azaltmaya yardımcı olurken hindistancevizi yağı da cildinizi mükemmel şekilde nemlendirir ve pürüzsüzleştirir.”

Malzemeler:
1 su bardağı kahve çekirdeği
1/2 su bardağı beyaz veyaz esmer şeker
1 su bardağı hindstancevizi yağı

Hazırlanışı:
Tüm malzemeleri beraber iyice karıştırın. Saçınızı ve vücudunuzu yıkadıktan sonra hazırladığınız peeling ile ıslak cildinizin üzerine ovalayarak masaj yapın ve ardından ılık suyla durulayın. Cildiniz yumuşayacak, nem kazanacak ve en sevdiğiniz yazlık kıyafetlerinizi içinde görünmeye hazır hale gelecek.

Kaynak