Biz kadınların en çok dert ettikleri şey! Aaaa saçım bozuk kesin şampuandan aa hayır kesinlikle kremden lütfen ama gerçekçi olalım ürünleriniz ne kadar kaliteli?

Saç bakım ürünleri ve hangi markaları kullanıyorsunuz. tavsiye ede bileceğimiz saç bakım ürünleri şöyle ki. Saç Bakım Ürünleri , tıklayarak kaliteli saç bakım ürünlerine sahip ola bilirsiniz tabi bu karar tamamen sizlere kalmış bir durumdur, aaa saçım aaa başım deme derdinize son vermek isteyenlerin tercih ettikleri pazartreni sitesi bilenler bilirler.

Saç kısalığı veya uzunluğu son yıllarda artık bir problem olmaktan çıktı. Kısa saçları saça uygun postiş veya kaynak uygulamaları ile uzatabiliyorsunuz. Ama siz saçlarınızı bu yapay uygulamaları kullanarak uzatmak istemiyor olabilirsiniz.
Doğal yollarla da saçlarınızı uzatmanın bir yolunu bulabilirsiniz.

 

ÖNERİLEN ÜRÜN

Liste fiyatı: 99.90 TL

Fiyat : 69.99 TL (KDV dahil)
Kazancınız: 29.91 TL (30%)

Bioxcin Forte Tüm Saç Tipleri İçin 300 ml - 3 Al 2 Öde Şampuan
Bioxcin Forte Şampuan

Bugüne Özel: Bioxcin Forte Tüm Saç Tipleri İçin 300 ml – 3 Al 2 Öde Şampuan
Saç köklerini besleyerek yoğun saç dökülmesini azaltır. İçeriğindeki vitamin ve mineraller ile saçları besleyip saçların canlı, güçlü ve sağlıklı olmasını sağlar. Etkinliği ve güvenilirliği, bitmiş ürün ile yapılan klinik testlerle kanıtlanmıştır.. Devamını oku..

 

Saçlarınızı uzatmak için neler yapabilirsiniz?

• Saçlar genel olarak ayda 0.5 ve 2,5 santim arasında uzar. Genelde genetik sebeplerden dolayı uzama boyunda farklılık gösterebilir. Bu oranı arttırabilmek sizin elinizdedir.

• Saçlarınızın çabuk uzamasını sağlamak için doğru vitamin, mineral ve bakımlar ile saçlarınızı beslemelisiniz.

• Doğru saç bakımını kuaförünüzün önerdiği aralıklarla yaptırmalısınız. İlk olarak bunlara dikkat ederseniz saçlarınız kırılmaz ve sağlıklı bir şekilde uzamaya başlar.

• Saç bakımına saç köklerinden başlamalısınız. Saç tellerinize uyguladığınız bakımları saç derinize de uygulamalısınız. Saç kökleri için güçlendirici bakımlar yaptırmalı ve saç derinizin temizliğine özen göstermelisiniz.

• Saçlarınızı uzatmak için saç derinize düzenli olarak masaj yaparak oradaki kan dolaşımını hızlandırmalısınız.

• Kuaförünüze giderek saçınıza uygun doğal yağlarla saçınızı besleyecek maskeler yaptırabilirsiniz. Böylelikle saç deriniz yumuşar, saç telleriniz nemlenir ve saç uçlarınızın kırılmasına engel olunur.

Saç sağlığınızı etkileyen herhangi bir sağlık sorununuz var ise hangi ürünleri kullanacağınız ve nasıl bir yol izleyeceğiniz hakkında doktorunuzdan bilgi alabilirsiniz.

ÖNERİLEN ÜRÜN

Liste fiyatı: 30.00 TL  

Fiyat : 22.99 TL (KDV dahil)
Kazancınız: 7.01 TL (23%)

Pantene Şampuan Fiyatları
Pantene Onarıcı ve Koruyucu Bakım

Pantene Onarıcı ve Koruyucu Bakım 600 ml Şampuan + 360 ml Saç Bakım Kremi

Biz kadınların en çok tercih ettiği şampuan markası pantene, ham onarıcı özelliği hemde koruyucu bakım sağlayan biz kadınlara özel şampuanı denemenizi tavsiye ediyoruz.

Hemen al fiyatıyla dudak uçuklatan bu ürüne hemen sahip ola bilirsiniz. Devamını oku..

 

 

 

2016 yaz saç modası, hakkında bilgi edinin.