En iyi oyuncu kitlesine sahip dizilerin oyuncuları şimdi neredeler? nereye kayboldular peki bu ünlüler kimler şimdi neredeler.

 

1. Kelly Rowan – Kirsten Cohen

OC Of Oyuncuları Şimdi neredeler
Kelly Rowan Kirsten Cohen, Seth’in anne ve Ryan evlatlık anne oynadı. Kirsten ailesini kucakladı ve Julie Cooper’ın tuhaflık koyun. O, yüzeysel antitezi “Newport sosyetesiyle,” dedikodu Newport Beach kadınlar olduğunu alışveriş ve kaplıcalara gitti. Kocası Sandy ile, TV’nin en sevilen çift vardı. Ama onların evlilik mükemmel olmaktan uzak oldu. Kirsten Sandy onun eski kız arkadaşı ile bir ilişkisi olabilir korkusuyla sonra sezon iki alkolik sona erdi.
Rowan OC sona erdikten sonra gösterir TV’de bit bölgelerinde başarı bulundu. Onun en önemli rolü TV şovu kurşun oynuyordum Algı. O canlahttp://www.kadinanlar.com/wp-admin/users.phpndırdı Eric McCormack ‘ın hayali arkadaşı ve psikiyatrist. Gösteri 2012 yılında başlamış ve 2015 yılında üç sezon sonra iptal edildi.

2. Chris Carmack – Luke Ward

OC Of Oyuncuları Şimdi neredeler
Carmack Luke Ward, Marissa tarihli popüler Abercrombie Jock oynadı. Pilot bölümde, Luka tartışmasız serinin en ünlü çizgi, ne çıkardı
OC, b * TCH Hoş Geldiniz! “Ryan’ın popo tekmeleme sonra. İlk sezonun ilk yarısında, Luka Ryan ile kavgalar aldı ve “queer“. Seth çağıran tuttu
diğer karakterler gibi, Luke da değişti. Babasının eşcinsel olduğunu öğrendikten sonra, Luke yapılan eğlenceli olmak ister hissettim deneyimli ve o. Seth, Ryan ve Yaz ile arkadaş olma sona erdi samimi salyalı köpek bir kötü adam döndü
OC Carmack konuk ettikten sonra noktalar Desperate Housewives, Kayıp, Ugly Betty ve NCIS. 2013 yılında, Carmack yinelenen bir rolü vardı Nashville ve sezon iki bir dizi düzenli terfi etti.

3. Peter Gallagher – Sandy Cohen

OC Of Oyuncuları Şimdi neredeler
Peter Gallagher Sandy Cohen, TV’nin en sevilen babası oynadı. O göstermek, Ryan gibi, yetersiz temsil temsil adalet arayan kamu savunucusu ahlaki pusula oldu. O sadece sürekli kaşlarını kontrolden olduklarını Seth ile bilgilendirilmek, mutfakta bir mizah iyi bir anlamda ve kırık espriler vardı.

Gallagher O bağımsız film oynadı OC katılmadan önce başarılı bir film kariyeri vardı Sex, Lies ve Videotape yönetmen yapılan Steven Soderbergh ünlü. 1989 yılında çıktı ve 1989 Cannes Film Festivali’nde Palme d’Or kazandı filmi de ana bağımsız filmleri getiren sorumlu oldu. O aynı zamanda unutulmaz rolleri vardı Sandra Bullock filmde Sen Uyurken ve vurmak de American Beauty. OC sona ermesinden bu yana, Gallagher TV’de sürekli iş buldu ve aldı Rescue Me, Californication ve Covert Affairs.

4. Melinda Clarke – Julie Cooper

OC Of Oyuncuları Şimdi neredeler
Clarke Julie Cooper-Nichol, biz nefret sevilen entrikacı sosyetik oynadı. Julie en çok. O kızı Marissa için yeterince iyi değildi düşündüm Ryan, hor gördükleri için dikkat
gösteri Onun özgün rolü konuk yıldız olarak, ama onun popülaritesi bir dizi düzenli hale götürdü. Tabii Julie kurnaz ve çıkarcı, ama sonunda hep doğru olanı yaptı. O koca Caleb öldürmeye çalıştı, o. Son saniyede fikrini değiştirdi
Melinda Clarke TV’de OC sonra başarı bulundu. O rol oynadığı bir konuk vardı CSI, Entourage kendini bir sürümünü oynadı (Evet, OC her aktör Entourage oldu!) Ve 2010-2013 den o bir başrol vardı Nikita, iptal edildi CW dramı 2013.

5. Samaire Armstrong – Anne Stern

OC Of Oyuncuları Şimdi neredeler
Samaire Armstrong Anna Stern, Pittsburgh ilginç, snarky sosyetik, Yaz denilen bir yerde oynadı “Eww.” Stern en Seth onu ezmek için kaydetti. O gösteriyi terk ettiğinde onu en ünlü andı. O Seth onun peşinden koştu eve dönmek için havaalanında oldu. “Güven, Cohen,” Nadasurf arka planda çalan “You Leave” Eğer o, şarkının bir kapak sol Stern, dedi ve. Hayranları itunes şarkıyı satın almak için koştu, ve sonsuza kadar Stern’in veda bağlı kalır.

Gösteriyi ayrıldıktan sonra, Armstrong HBO’nun Ari Gold asistanı olarak unutulmaz bir görünüm getirmişti Entourage (? Entourage OC herkes idi) ve kısa ömürlü ABC dizisinde rol aldı Dirty Sexy Money o 2011-2012 yılında 2007 yılında hit yinelenen bir rolü vardı gösteriyor Mentalis t.

6. Autumn Reeser – Taylor Townsend

OC Of Oyuncuları Şimdi neredeler
Autumn Reeser ilk Sezon Üç OC bir konuk yıldız olarak ortaya çıktı. O Taylor Townsend, oynadığı nevrotik, aşırı ulaşmak o uzak Marissa sosyal sandalyeyi almaya çalıştı sonra, aşırı rekabetçi, süper akıllı mükemmeliyetçi ve Summer manipülatif düşmanı yıldırıcı. Ah, lise angst! Taylor yoktu bir şey arkadaşlar oldu. Seth yanlışlıkla o, o arkadaş olmak mümkün olurdu tek yoluydu çünkü Taylor’un annesi zorunlu lise kilit-in oluşturmak için Taylor azarlamak kulak misafiri o zaman yakında değişti.

O Sezon Dört düzenli bir dizi olunca Reeser gösterisi yeni bir hayat nefes sorumluydu. Her şey Taylor komik ya esprili olduğunu söyledi çünkü bu oldu. O nevrotik oldu ve onun hiper-ifade, başıboş kendini referanslar ve James Frey ve Fransız filozof Derrida, bırakarak onun adına onun gibi on-the-burun pop kültürü bon mots hepimizi güldürdü.

OC Reeser meşgul olmuştur beri çoğunlukla hit TV’de oynadığı birkaç bölüm için gösterir. 2009-2010 itibaren Reeser yinelenen bir rolü vardı Entourage ve 2010-2011 o gösteri oldu No Ordinary Family. O da yedi bölüm rol aldı Gerekli Pürüzlülüğüne 2013 O evli Jesse Warren ve iki çocuğu var.

7. Mischa Barton – Marissa Cooper

OC Of Oyuncuları Şimdi neredeler
Güzel ama istikrarsız Marissa Cooper oynadı Mischa Barton, onun Neutrogena için reklamlarda oynadığı gibi kazançlı ciro yol OC, bir break-out yıldızı olduğu ortaya çıktı. OC sona yıl sonra, o bir olduğunu söyledi Kari Lagerfeld tarafından kendisine verilen ödülü, InStyle “Yılın Simge” nü kazandı “bütün bir nesil için moda rol model.”
Barton karakteri kaldıktan sonra bir araba kazasında öldü Sezon Üç yılı sonunda Volchok tarafından yoldan çalıştırın. Birçok kadın profesyonelce çünkü Barton kapalı öldürüldü inanıyordu, ancak Schwartz canlandırdığı karakterin ölümü sadece bir olduğunu savunmuştur “gösterisi için yaratıcı bir karar.”

Ayrıca bknz: The vampire dizi fragmanı

Ama biz yine bir kapak-up kokusu. Hatırlarsanız eğer bölüm birçok gösterinin televizyon dizi film bozma, onun karakteri öleceğini yayınlanan önce, Barton Access Hollywood bir saat ortaya, olmasıdır. Hiçbir balta değil mi?, Eziyet
OC sona erdi ve ciro soluk sonra, Barton, o gösteri sırasında kazanılan popülerlik yeniden mümkün değildi. Bunun yerine, o belaya girdi ve taahhüt var. O bir DUI ve istemsiz bir psikiyatrist onu ya da kendine bir tehlike olabilir bir kişi işlemek izin 5150 altında, 2009 yılında 2007 yılında bir lisans olmadan sürüş için suçlandı, Barton hapsi iki hafta geçirdi. Taahhüt nedeni o bir ruhsal bozukluk olduğu için söylentiler olduğunu, ama hiçbir şey memurunu yapıldı. Yani, evet, şöhret Barton yükselişi sonra utanç hayatını ve kariyer yörünge Amanda Byne en benzeyen yaptı. Üzgünüz, Mischa!

8. Adam Brody – Seth Cohen

OC Of Oyuncuları Şimdi neredeler
Adam Brody ‘karakteri Seth Cohen yerine özledim Comic Con daha öleceğini ve onun hızlı Birçok çılgın ve onun birçok pop kültürü başvuruları için tanınan bir çizgi roman seven, sosyal-garip, hiper-ifade dışlanmış oldu. O, onun sınıf arkadaşlarının şok, vekil kardeşi Ryan ile iyi arkadaş oldu ve kadar asosyal wallflower kalmaya devam ederdi, Summer çıkmaya başladı. Cohen’in serin faktör başladı ve o bir ihtimal lider bir adam. Oldu o zaman
Brody O çoğunlukla hiç kimse gördüğümüz filmlerde küçük roller oynadı oc sonrası filmlerde küçük başarı bulundu. Tek istisna Scream Halen film filme var 4. oldu cips aynı adı taşıyan 1970 televizyon dizisi dayalı.

Özel hayatında, Brody ile evli olan Leighton Meester, yıldızı Gossip Girl, aynı zamanda Schwartz tarafından oluşturulan bir gösteri.

9. Rachel Bilson – Summer Roberts

OC Of Oyuncuları Şimdi neredeler
Karakterleri gelişen tuttu çünkü OC çalıştı. Nowhere bu daha belirgin oynadığı karakteri Summer Roberts, içinde daha Rachel Bilson. İlk birkaç bölüm olarak, Summer‘ın çizgileri tek bir satıra küme. Yani, tabii ki, “Eww.” Güzel, popüler sürtük, Yaz arkadaşı Marissa Cooper sığ sidekick oldu. Ama sporcular sevdim güzel bir yüzü daha olduğu ortaya çıktı. Biz Madame Bovary Sezon One onun en sevdiği kitap olduğunu öğrendim. O geeky Seth aşık sanmazdım, ama o. Yaptım
OC sona erdikten sonra McKenzie ile birlikte, Bilson tartışmasız en başarılı bir kariyere sahiptir. O filmlerin bir avuç yara ama en önemlisi CW başrol oynadı Dixie Hart Josh Schwartz, gösteriyi üretilen yönetici ile onu tekrar takım. Göstermek onun kişisel hayatında 2015 yılında biten, dört mevsim süren, Bilson ve tekrar kapalı Hayden Christensen tarihli ve 2014 onların çocuk doğurdu.

10. Ben McKenzie – Ryan Atwood

OC Of Oyuncuları Şimdi neredeler
Ben McKenzie Ryan Atwood olarak OC kanattan oynadı. McKenzie yabancı, o Sandy ve Kirsten Cohen tarafından kabul edilene kadar Chino parçaları yanlış tarafında yaşayan korunan düşünceli kötü bir çocuktu. Ryan Cohenler yaşadığı Newport Beach küçücük Kaliforniya enklavında su dışında bir balık oldu ve Marissa Cooper, kız next door (gerçekten) ile fırtınalı bir ilişkisi geliştirdi. İki tıpkı hemen her bölüm birisi kaçınılmaz yüzüne yumruk yedin bir parti ile sona erdi tarihli ve her bölüm gibi görünüyordu birbirleri ile ayrıldım.
OC bittikten sonra, McKenzie iki popüler TV dizisi başarı bulundu. O 2009 yılında prömiyeri ve beş mevsim süren övgü alan Southland, oynadı. 2014 yılında, James Gordon, Batman prequel, Gotham City’de bir genç dedektif rolünü indi Gotham. Gösteri ikinci sezonunda artık.

11. Tate Donovan – Jimmy Cooper

OC Of Oyuncuları Şimdi neredeler
Tate Donovan ilk sezonunda neredeyse sonunda müvekkillerinin hesapları para sifon götürdü kötü yatırımların bir dizi sonra hapse girdi, mali planlayıcısı Jimmy Cooper oynadı. Sandy Jimmy hala Kirsten sevilen inanıyordu çünkü Jimmy ve Sandy birlikte alamadım. Sonuçta, Jimmy Kirsten eski nişanlısı. Oldu
Donovan hep televizyonlar ve filmlerde başarı bulmuştur. 2005 yılında, Donovan film çalışmaları için Motion Filminde En İyi Performans Screen Actors Guild Ödülü için aday İyi Geceler ve İyi Şanslar. 2007 yılında, Donovan hit televizyon şovu bir dizi düzenli olarak oynadı Damages yanında Glenn Close. Onun karakteri üç sezon sonra kapalı öldürüldü.

Kaynak: therichest.com