Tabi devir değişiyor gündelik giyilen mini eteklerin yerini biraz daha bol tarzlar almaya başlasa da vazgeçilmez dar mini etekler de kullanılmıyor değil, kadını seksi gösteren de zaten dar değil mi! dar kesim etek kombine nasıl yapılır gibi bir çok soru ile karşılaştık geniş araştırmamız gösteriyor ki gerçekten mini etekler vazgeçilmez bir hal almış durumdalar.

Mini etek kombinini çok farklı şekillerde yapabilirsiniz. Mini etek tercih ederken farklı etekler tercih edip farklı görüntülere ulaşabilirsiniz. İşte mini eteklerle yapacağınız kombineler;

Dar mini etek kombine nasıl yapılır!
Dar mini etekler birçok alanda giyilebilecek eteklerdir. Öncelikle düz dar mini etekleri ele alalım. Düz dar mini eteklerle kombin yaparken daha çok hareketli olan parçalar tercih edilmelidir. Desenli dar mini eteklerle ise kombin yaparken daha çok sade parçalar tercih edilmelidir. Ayrıca desenli olsun düz olsun dar mini eteklerle kombin yapılacağı zaman bol ya da dar parçalar kullanılabilir.

Kloş mini etek kombine nasıl yapılır!
Kloş eteklerde mini etekler arasında en çok tercih edilen etekler arasında yer almaktadır. Kloş etek özellikle kalça problemi olan kadınlar için çok şık eteklerdir.
Kalçası büyük olan kadınlarda, kalçası küçük olan kadınlarda kloş etek tercihinde bulunabilir. Kloş etek genel olarak kalçayı aynı boyutta göstermektedir ve gayet hoş olan bir yapısı bulunmaktadır.
Kloş eteklerle güzel kombineler yapmak için yalnızca dar bluz tercihinde bulunabilirsiniz. Bol bluzler tercih etmeniz sizi kötü gösterecektir.
Ayrıca kloş eteklerle de bol bluzler kesinlikle uyum içinde olmamaktadır. Mini etek tercihi yaptıktan sonra eğer ki bu etek kloş bir etekse dar bluzler tercih etmeniz en doğru olanıdır.
Pileli etek kombine nasıl yapılır!
Pileli eteklerle gayet şık ve güzel görünme imkanınız bulunmaktadır. Pileli eteklerle şık ve güzel görünmek için güzel bir de kombin yapmanız gerekmektedir. Tercih ettiğiniz mini eteğin pilelerinin sık olmasına dikkat edin. Çünkü bu sezon özellikle sık pileli etekler modadır. Büyük pileli etekler moda değildir. Sık pileli eteklerle düz ya da hareketli bluzleri birleştirebilirsiniz. Ancak bluz’zünüz vücudunuza yapışmalıdır.

Beyaz Bluz ve Pembe Dantelli Mini Etek Kombine.

beyaz-gomlekpembe-mini-etek-kombin

Asillik ve seksilik bir arada, denemelisiniz ve laf sözlerden uzak duramayacağınız bir kombin, mini dantelli etek, beyaz bluz ile sizde kraliçeler kadar güzel ola bilirsiniz.

Kırmızı Mini Etek, Beyaz Atlet Mini Kombine.

beyaz-tshirt-kirmizi-siyah-kusak-mini-etek-kombin

İş hayatınıza renk katın ve ofisinize bu kombin ile gidin, her kadının rahatlık ile giye bileceği  kırmızı ve beyaz kombin.

Siyah Atlet ve Çiçek Desenli Mini Etek Kombine

cicek-desenli-mini-etek-siyah-desenli-atlet-kombin

Özgürüm ben aşkım dedirtecek kadar seksi ve cezbedici mini etek kombini.

Çiçek Desenli Mini Etek, Kot Gömlek Şapka Kombine.

cicek-desenli-kisa-etek-kombin

Geleceğin özgür annelerine özel bu kombin.

Siyah Mini Etek Mont Kombine.

haki-kisa-etek-kombin

Ohh bahar geldi kombinesi, kısa siyah bot,kırmızı çanta, çiçek desenli ceket, beyaz tshirt, siyah külotlu çorap, ve siyah mini etek. Fazla söze gerek yok aslında hafta sonunuzu renklendirmenin tam zamanı.

Siyah Gömlek, Siyah Deri Mini Etek Kombine.

kisa-etek-kombinleri

Sert görünse de aslında nacizane bir güzellik görüntüsünü saklayamazsınız, iş kadınlarının genelde en çok tercih ettikleri bu kombine güzelliğinize güzellik ve seksilik katacak kadar muhteşem.

Siyah Deri Mini Etek Kombine.

siyah-deri-mini-etek-kombin

Sarışınsınız ve siyahı mı tercih ediyorsunuz, elbette uzun siyah çizmeler, siyah mini etek, üzerine koyu yeşil bir ceket ile erkek arkadaşınızı etkileye bilirsiniz.

Siyah Fermuarlı Mini Etek Kombine.

siyah-mini-kisa-gobegi-acik-mini-etek-sapka-kadin-kombin

Siyah ve seksilik her ikisini her zaman göre bilirsiniz, siyah giyen kadın her daim seksidir. bu kombine size çok yakışacak.

Beyaz Açık Yaka Gömlek, Saks Mavisi Mini Etek Kombine.

trend-kisa-etek-modelleri-ve-kombinasyonlari-mavi-etek-beyaz-gomlek-kombin

Saks mavisinin seksi görüntüsünü tercih etmek isterseniz muhteşem hafta sonu kombinesi tam size göre.

Kırmızı Uzun Ceket, Çiçek Desenli Mini Etek Kombine

vucut-tipine-gore-etek-secimi-nasil-yapilir

İlkbahar’ın esintisini yaşatmak mı istiyorsunuz? Bu kombine tam size göre, özgür ve genç kızların en çok tercihi.