Makyaj Saklama Kutuları, Makyaj malzemelerinin düzgün bir şekilde saklanması ve bakımı yapılmalıdır ve bunu yapmanın daha iyi bir yolu ancak saklama düzeninizin temiz ve tertipli olması gerekir, bugün sizin için IKEA markasının makyaj malzemelerinizin saklanması için tüyolar hazırladık . Tüyolarımızın arasında İkea alex çekmeceleri gibi bazı makyaj masası yer almaktadır. Aşağıda, makyaj malzemelerini yanlış yerleştirmeden doğa bilecek zararları en aza indirmeniz için İkea makyaj saklama kutularının listesi yer almaktadır. Okuyun ve makyaj odanıza en uygun olan fikri öğrenin!

Makyaj Saklama Kutuları

İkea Alex, Makyaj Saklama Kutusu

Makyaj Saklama Kutuları
Makyaj Saklama Kutuları, Resim: Liviamua

İkea’nın Alex çekmece örnekleri, YouTube makyaj vlogger’ları ve güzellik uzman blogcuları için büyük bir makyaj masasıdır. 9 katmanlı çekmeceler, tonlarca makyaj ve güzellik ürünü yerleştire bileceğiniz muhteşem bir mobilya örneğidir. İkea alex çekmece ünitesini kullanmanın en iyi yanı, makyaj malzemeleri göz, dudak, yüz, cilt bakımı ve çok daha fazlası için kategori halinde saklaya bilirsiniz.

ÖneriKıl tekniği ile kaş yapımının kalıcılığı ne kadardır?

Lack Makyaj Saklama Ünitesi, Lavabo ve Banyolara Özel

Lack Makyaj Saklama Ünitesi, Lavabo ve Banyolara Özel
Makyaj Saklama Kutuları, Resim: ilikemakeupmorethanpeople

İsviçre mobilya devinin bir diğer favorisi İkea Malm, tuvalet masası. Çok basit görünse de, satın alan kişiler bunu çok yönlülüğünü görünce şaşkınlıklarını gizleyemiyorlar. Malm tuvalet masasını ikea’nın lack duvar raflarıyla kombine edebilirsiniz, çekmeceleri saklama için kullanın ve rafları saklama amacıyla da kullanabilirsiniz. Akrilik makyaj organizatörü bu makyaj masasıyla daha güzel bir görüntü sağlaya bilirsiniz.

İkea Alex, Çekmeceli LINNMON Masa Üstü

İkea Alex, Çekmeceli LINNMON Masa Üstü
Makyaj Saklama Kutuları, Resim: sunkissed_caligirl23

Belkide Malm tuvalet masasının hayranı değilsiniz, işte size başka bir harika seçenek. İkea Linnmon masa üstünü kullanabilir ve bu sefer 5 katmanlı Alex çekmece üniteleriyle kombine edebilirsiniz. Bu saklama fikri sayesinde, masa üstünün hemen altındaki makyaj eşyalarınıza kolay ve rahatlıkla erişebilirsiniz.

ÖneriDoğal Yöntemlerle Kirpik Uzatma

Grundtal, Duvar Askısı

GRUNDTAL, Duvar Askısı
Makyaj Saklama Kutuları, Resim: beautybykatezb

İkea Grundtal, raf sistemi makyaj malzemelerinizi saklamak için birebir yöntem, lakin demir yapıları seviyorsanız bu tüyo size uygun ola bilir, bazı kadınlar demir yapıların zararları olduklarını düşünürler. Rimel, ruj, göz kalemi, allık vb malzemelerinizi kolay ve rahat bir şekilde elinizin altında bulabilirsiniz.

İkea Godmorgon, Makyaj Saklama Kabı

İkea Godmorgon, Makyaj Saklama Kabı
Makyaj Saklama Kutuları, Resim: dugongss

Kapları olan İke Godmorgon kutusu, rujlar, dudak balmı ve göz kalemi gibi minik ve kullanışlı hızlıca bulabileceğiniz ürünlerin saklama kabı. Bazı makyaj paletlerinizi de burada saklayabilirsiniz. Bu akrilik makyaj çantası, masa üstü veya raf üzerine yerleştirilir.

ÖneriDudak Peelingi Ne İşe Yarar?

İkea Skurar, Allık Fırçası Saklama Önerisi

SKURAR, Allık Fırçası Saklama Önerisi
Makyaj Saklama Kutuları, Resim: pinkmango72

Daha önce görmediğiniz bir tüyo olduğunu iddia ediyoruz. Bu gördüğünüz skurar sadece mumluk için değil makyaj fırçaları, taraklar, göz kalemleri ve daha fazlası için mükemmel bir öneri.

İkea Komplement, Cam Görünümlü Makyaj Organizer

İkea Komplement, Cam Görünümlü Makyaj Organizer
Makyaj Saklama Kutuları, Resim: yasmine.decormag

Duvarlarınızda rafınız varsa, cam cepheli komplement çekmecesi sizin için iyi bir makyaj organizer’i ola bilir. Standart boyut, bu yüzden evde herhangi bir duvar rafına sığması en muhtemel. Bu konuda gerçekten çok hoşumuza giden şey, makyaj malzemelerinizi daha kolay görebilmeniz için cam cephedir. Makyaj organizasyonu ve makyaj odanıza mükemmel bir ek için idealdir.

İkea Socker, Makyaj Malzeme Tutucu

İkea Socker, Makyaj Malzeme Tutucu
Makyaj Saklama Kutuları, Resim: girlygirlstuff_914

Bitki kapları ile nasıl bir saklama yapa bilirsiniz, makyaj fırçaları için de ideal depolama alanı sağlayan başka bir bitki saksılarına da sahiptir. Skurar ve socker bitki saksılarından iyi bir saklama kabı olacağından şüpheniz olmasın, bu kozmetik bir organizatör olarak ikiye katlanır ve tek bir tutucuya yerleştirilmiş fırçaları için birkaçını birden saklamak için ihtiyaç duyan insanlar için en iyisidir. Makyaj masanızın serbest kalmasını sağlar ve rahat bir nefes alırsınız.

İkea Raskog, Sıralı Tekerlekli Raf

İkea Raskog, Sıralı Tekerlekli Raf
Makyaj Saklama Kutuları, Resim: paipaipaipai

Makyajını yaparken evin her yerinde makyaj malzemelerini bula biliyor musun? Eğer bunu yapıyorsanız kesinlikle raskog yardımcı arabaya ihtiyacınız var. Daha fazla taşıma çantası ve makyaj çantasını rahatlıkla sırasıyla yerleştire bilirsiniz, sadece bu arabayı itin ve çekin ve nereye giderseniz gidin makyajınız yanınızda olacağından şüpheniz olmasın! Her zaman hareket halindeki bayanlar için ideal makyaj saklama şeklidir.

Bugün sizlere makyaj malzemelerinizi saklamanız için en ideal tüyolardan bahsettik, faydasını göreceğinizi umuyoruz eğer sizde bu görüşteyseniz yazımızı arkadaşlarınız ile paylaşır mısınız?.