Kollarınız İçin Egzersiz Hareketleri, Kol Kası Nasıl Yapılır
Spor Video

Kollarınız İçin Egzersiz Hareketleri

Victoria’s Secret’ınen Güzel Mankeni Nasıl Koruyor.

Güzelliğini boks ile koruyan meleği Adriana Lima, sıkı kollar için egzersiz hareketlerini ‘train like an angel‘ videosu ile gösterdi. Hareketler önce 8 yavaş tekrar daha sonra 1 dakika boyunca hızlı tekrar olarak yapılmalı.

Kollarınız İçin Egzersiz Hareketleri

 

4 Dakikada Dambılla Evde Spor


Dambılla 4 dakikada tüm kaslarınızı güçlendirin!

Önce bel inceltme hareketleri ile başlayalım. Dambılla bir dakika boyunca sağa ve sola eğilerek simit bölgenizi çalıştırın.
Daha sonra sıra kol kası hareketlerinde! 1 veya 2 kiloluk ağırlıkları kullanarak biceps çalıştırma hareketleri yapabilirsiniz. Ağırlıkları önce kendinize doğru kaldırın sonra indirin. Bu hareketi 60 kez tekrarlayın.
3. olarak arka kol yani triceps çalışabilirsiniz. Bir pilates topunun üzerine oturun, dambıllarınızı alın, kollarınızı yukarı kaldırın ve önce arkaya sonra da yukarı doğru ağırlıkları hareket ettirin. Bu hareketi bir veya iki dambılla yapabilirsiniz.

7 Dakika’da Seksi Bele Sahip Olun

Son olarak ise dambıl lunge yapıyoruz!
Önce dik durun, sonra dambıllarla öne doğru bir adım atın, vücudunuzu aşağı indirin ve kısa bir süre sonra eski pozisyonunuza geri gelin. Bu hareketi de kontrollü bir şekilde bir dakika boyunca yapın.
4 dakikada evde spor yapmak işte bu kadar kolay!
Kaynak: Decathlon Türkiye

TAVSİYE YAZI;  Erkeklerin Kadınlara Söyleyemedikleri 10 Sır

No Comments

    Leave a Reply