Basit ola bilirler lakin sizi uzun uğraşlardan kesinlikle kurtaracak kadar pratik saç yapma modellerini okumanızı tavsiye ediyorum, genç kızlar için zordur hemen saçı yapıp çıkmak.

Kolay saç yapma, ne kadar kolay olursa olsun gerçekten çevrenizi etkileyecek kadar basit hemen yapması kolay saç stilleri, siz değerli kadınanlar.com takipçilerine özel bu galerimizde başlıktan anlaşılacağı gibi, en iyi saç modelleri, en pratik saç yapma tekniklerini anlatacağız.

Aşağıdaki resimlere bakın, açıklamaları resim altlarında yer almaktadır.
Görüşmek üzre hoşcakalın.

Basit, Dağınık Topuk Saç Modeli.

Basit ve Kurtarıcı Saç Modelleriİki de bir düzeltmenizi gerektirmeyecek en seksi ve kolay model bu sanırım. Toplayın ve kendi dağınıklığını yakalamasına izin verin.

Dağınık, Fransız Topuz Saç Modeli

Basit ve Kurtarıcı Saç Modelleri

Kolay yapımı ve dağınık şıklığıyla anında sizi parlatacak bir tercih. Her kadının dolabında bulunan -ya da mutlaka bulunması gereken- küçük siyah elbiseyle aynı etkiyi yarattığını söyleyebiliriz. Jean’inizi giyin ve bu saçla kombinleyin, artık hazırsınız!

 

Gevşek Fransız Örgü Saç Modeli

Basit ve Kurtarıcı Saç Modelleri

Dişiliğin en çok ön plana çıktığı modellerden. Serbest, kolay, zahmetsiz bir örgü.

Klasik At Kuyruğu Saç ,Modeli

Basit ve Kurtarıcı Saç Modelleri

Biraz tatlı, birazcık da süslü görünen at kuyruğu aslında bir çok saç modelinin temelini oluşturuyor. Fakat tek başına da sade bir güzelliği olduğu aşikar.

Yana Atılmış, Tek Taraflı Saç Modeli

Basit ve Kurtarıcı Saç Modelleri

Hem sofistike hem seksi! Bu saç modeli bize Marilyn Monroe’yu hatırlatıyor kesinlikle.

Basit Örgülü Saç Modeli

Basit ve Kurtarıcı Saç ModelleriBu tatlı bohem şık örgü, sakin bir ilişkiyi anımsatır cinsten

Romantik Saç Modeli.

Basit ve Kurtarıcı Saç ModelleriHer zaman uyumlu görünmeniz için bilmeniz gereken tek saç modeli belki de. Fön makinası ve fırçayla kolayca yapabileceğiniz bu modelin çok vaktinizi almayacağına emin olabilirsiniz.