Kısa saç yaygın hale geldikçe, kadınların yeni saç kesimlerini aramaları da hayli ile artmaktadır. Sevimli ve kısa kesim arıyorsanız şık olmak ve saçlarınızı konuşturmak yeni yıla girmeden önce tarzınızı yenilemek için daha ne duruyorsunuz hemen galerimize göz atın.

Asya Stili Bob

Düz kalın saç dokusu var, özellikle katmanlı kısa saçlarınız var ise harika bir görüntü ortaya çıkacaktır.

asian-style-bob

Bakır Kırmızı Pixie

Işık cilt tonunu ve yeşil gözleriniz varsa. Yüzünüzü kapatması sizi havalı düz yüz tipleri için gerçekten iyi bir fikir.

bakir-kirmizi-pixie

Bowl Saç Kesim Fikri

Kase gibi görünse de uyguladıktan hemen sonra sizde anlayacaksınız ki farklı bir havası olduğunu hemen anlayacaksınız.

bowl-cut

Çırpıntılı Katmanlı Pixie Cut

Gri saç rengi genç kadınlar için en popüler saç renklerinden biridir bu dalgalı katmanlı kısa saç modeli üzerinde harika görüneceğinizden emin ola bilirsiniz, biraz daha mavi-gri renktedir.

cirpintili-katmanli-pixie-cut

Dalgalı Ters Bob

Bu sarışın bob gerçekten modern ve şık görünüyor kalın değil mi? Bu ters bob gevşek dalgalar halinde tarz ve kesinlikle muhteşem görünüyor!

dalgali-ters-bob

France Bob, Fransız Kısa Saç Kesim Fikirleri

Fransız bob saç kızlar için kadınsı ve şık saç kesimi seçeneği, künt patlama künt bob kesim için bilinen bu saç kesimi olduğunu.

fransiz-bob

Kısa Kıvırcık Mohawk Saç

Kıvırcık saçlar aşağıda bunun gibi Mohawk ilham verici saç ile harika görüne bilirsiniz, zenci kadınların en çok tercih ettikleri büyük bukleler dir.

kisa-kivircik-mohawk-sac

Lacey Kahverengi Saç

Kırmızı ve dikenli çok daha göz alıcı ve şık kesim genç kesimlerin en çok tercih ettikleri saç kesimi olarak bilinir.

lacey-kahverengi-sac

Modern Kesim

Blunt bob saç ince saçlar kızlar için modern ve şık bir seçenek, bu şekilde saçınızı çok daha dolu ve sağlıklı olur diye düşünüyoruz.

modern-kesim

Pastel Mavi Kesim

Saçını ağartmak ve uzun pixie stil katmanlar eklemek gerekir bu pastel mavi pixie ulaşmak için, saçınıza vere bilecek hasarlardan saçınızı korumak için dikkat edin.

pastel-mavi-pixie

En Sevimli Kısa Saç Kesimi

Tercih yine size kalmış ama bu kesim ile gerçekten çok tatlı hanım hanımcık bir kız ola bilirsiniz.

pixie-cut

Rahat Saç Kesimi

Rahat stilleri saçınıza çok zarar vermeden saç stili için güzel bir şekilde bu karanlık, yan bob saç tam olarak düz ama hiç kıvırcık tarzı rahat etti ayırdı vardır.

relaxed-hair

Şekillendirici Omuz Boyu Saç

Bir bu muhteşem bükülmüş yarı updo bak! Pastel gri ve mor saç renkleri güzel harmanlanmış ve bu kız için güzel bir saç modeli oluşturmak vardır.

sekillendirici-omuz-boyu-sac-kesimi

Undercut Pixie

alttan tarzı ile saç stilleri birkaç yıl için kadınlar ve erkekler arasında gerçekten popüler, peri stilleri traş ve alttan stilleri ile harika görünüyorsun.

undercut-pixie

Uzun Pixie

patlama ile Pixie kesim kalın saç dokuları, çoklu saç renkleri ve koyu kökleri bayanlar tarafından sported edilebilir bir güzel bir doku yaratır.

uzun-pixie

Whippy Kek Saç

Sen Whippy Kek en sevdiği kısa saç modeli güzel saç aksesuarları ekleyebilirsiniz bu onun platin sarışın bob harika görünüyor.

whippy-cake-hair

Yan Görünüm

Kül sarışın saç rengi ve konik tarzda bir erkeksi ve serin bir görünüm yaratır, bu saç kesimi güzel senin ense gösterecektir.

yan-gorunum