Kaşlarınızın ince ve seyrek yapıda olmasından rahatsız oluyorsanız, kıl tekniği ile kaş kontürü yaptırabilirsiniz. Estetisyen ve Kalıcı Makyaj Uzmanı Arzu Kabakulak, kıl tekniği ile kaş kontürü hakkında merak edilenleri Kadinanlar Kadın okuyucuları için anlatıyor.

Tamamıyla doktor kontrolleri doğrultusunda yaptırılması gereken hassas bir konudur, Aşağıda bir video ile Nasıl yapılır anlatılmıştır.

Kaşlar yüz güzelliğinde önemli bir role sahip. Bu sebeple yüz şeklimize uygun bir şekilde kaşlarımızı alıp şekil vermemiz gerekiyor  Hepinizin de bildiği gibi son zamanlarda kalın ve belirgin kaşlar moda.
Benim de blog hayatıma ilk başladığım yıllarda kaşlarım zamanın modasına uygun şekilde ip gibi ve aşırı kavisliydi.. O an için soracak olsanız harika görünüyordum ama şimdi dönüp baktığımda ben bu incecik kaşlarla nasıl insan içine çıkmışım diye kendi kendime kızıyorum. Son 2-3 senedir kaşlarımı kalınlaştırmaya çalışıyordum. Nihayetinde kaşlarım uzun süredir istediğim kalınlığa ulaştı.. Ancak ara ara boşuklar vardı ve bu boşlukları kaş farları ile dolduruyordum. Her gün kaşlarımla uğraşmak yerine daha kalıcı bir yöntem ararken Mikropigmentasyon işlemini gördüm; devamını oku