Kendi Öz Kızına 7 Yıl Boyunca Cinsel İstismar Uygulayan Medya Patronu. Habertürk’ten Zülfikar Ali Aydın’ın haberine göre, medya patronu Fatih Oflaz ile ilgili olarak aşağıda okuyacağınız satırlar, kendi çocukluğunda uğradığı istismara, kendi çocuğunu nasıl kurban ettiğine dair bilgiler içeriyor.

Fatih Oflaz… Tam 17 şirketi 200 çalışanı vardı… “Beyaz yakalı” diye tabir edilen eğitimli çoğunluğun izlediği Türkiye’nin önde gelen tematik ve eğlence kanallarının sahibiydi. Milyonlarca dolarlık bir servetin sahibiydi. Ama büyük bir utanç içinde, 17 Ağır Ceza Mahkemesi’ndeki sanık sandalyesinde oturuyordu. Yüz kızartan, deyim yerindeyse bir insanı “Yer yarılsa da içine girsem” dedirtecek türden suçlamaların muhatabıydı. İşlediği iddia edilen suçun mağduru da, öz be öz kızıydı. Duruşma salonunda az ötede boşandığı eski eşi ve kızının annesi Aslı Kocaoğlu oturuyordu. Az sonra ikisi birden kızlarından hayatlarının en ağır sözlerini üstelik bir mahkeme salonunda duyacaklardı.

Kendi Öz Kızına 7 Yıl Boyunca Cinsel İstismar Uygulayan Medya Patronu

Kendi Öz Kızına 7 Yıl Boyunca Cinsel İstismar Uygulayan Medya Patronu, Tecavüz,Zengin, Türkiye, Medya Patronu, Kızına Tecavüz Etti
Kendi Öz Kızına 7 Yıl Boyunca Cinsel İstismar Uygulayan Medya Patronu, Fotoğraf: Mynet.com

MAHKEMEDE İSTİSMARI ANLATTI: BABAM DESPOTTU
Zaman zaman ağlama krizleri nedeniyle duruşma salonundan dışarı çıkarılıp, tekrar salona alınan genç kız mahkeme salonunda babasının yüzüne karşı anlattıkları tek kelime ile dehşetti. Artık genç bir kadın ve heykeltraş olan mağdur, daha çocukluğunda başlayıp yıllar süren istismar ile üzerinde yarattığı psikolojik yıkımı mahkeme heyetine tek tek anlattı. Mahkeme Başkanı burada tek satırını bile anlatmayacağımız o ayrıntıları tutanaklara en açık haliyle geçirdi.

“Babam her zaman despot bir insan oldu. Söylediği her şeyin yapılması gerekiyordu. 7,5 yaşımdan 15 yaşıma kadar sürekli istismara uğradım. Babamla annem ayrıldıktan sonra ben hep annemin zoruyla babamın evine gitmek zorunda kalıyordum. Yıllarca buna sesimi çıkarmadım. Çoğunlukla sanki bir şey olmamış gibi yaşamayı tercih ediyordum. O dönemden itibaren gece uykularım hiç rahat olmadı. Hep kabusla uyandım. Babamdan, beni babamın evine gönderen annemden, buna engel olmadığı için abimden ve karşı koymadığım için kendimden nefret ettim.

Sonunda durumu anlatıp gerçeklerle yüzleşmeye karar verdim ve şikayetçi oldum. Ne bu şikayet, ne de yargılamanın sonucu benim yaşadıklarımı değiştirmeyecek. Benim hayatım mahvoldu. Hiç kimse ile hiçbir düzeyde sağlıklı bir ilişki kuramıyorum. Kendimden nefret etmekten vazgeçemiyorum. Annemden ve babamdan nefret ediyorum. Bu da beni beni dünyada ailesiz, yalnız bir insan haline getiriyor. Benim hayatımı aslında ailem çaldı. Bu hastalığa beni ömür boyu mahkum ettiler. Bunun en büyük sorumlusu da babamdır.” Medya,Zengin,Patron,Cinsel,İstismar,7 Yıl,Öz,Kızına

Kaynak: Haberin tamamı