Genel

Kendall ve Kylie Jenner 2015 Moda Çekimleri

Kendall ve Kylie Jenner 2015 Moda Çekimleri

Yine o zaman var – Kendall ve Kylie Jenner onların Pacific Sunwear of California, Inc. toplanması için bir all-yeni bir video yayınlayacak ve bu kimse havalı biri olabilir zaman.

Kendall ve Kylie Jenner 2015 Moda Çekimleri

Kendall ve Kylie Jenner Kardeşler

Kızlar cut-out üstleri ve ince-fit elbiseler üzerinde vintage esintili baskılar içeren onların tatil koleksiyonu, bir 1970’lerde vibe için gidiyoruz. Tabii ki de tatil partiler için mükemmel bir güzel romper gibi, tatil pul bulacaksınız. Aşağıdaki videoda, gerçekten bir fotoğraf çekimi ne bir belirti olsun ve ciddi büyüleyici!

Toplam fiyatları

Tatil toplama depoları ve içinde Tezalışveriş.com ‘da şimdi al fiyatları ile indirim haftasına denk geldiniz, En iyi panto ve montlar ceketler %50 sonbahar indirimi ve 24.95TL 69,95TL fiyatla satılıyor. Alışveriş listesini almak için yukarıda ki videoyu izleyin.

Ayrıca bknz: Yüllardır Kadınların Kullandıkları Güzellik Sırları Neler?

TAVSİYE YAZI;  Beyonce’dan Işıldayan Flash Tattoo

Article written by Sizi en iyi kim anlar

Editör olarak yayınlarımı veya paylaştıkları mı, ''#Hemcinslerimin hayatlarında biraz rahatlık hissini yaşamaları için özenle seçiyorum. Yazdığım kategoriler aklıma gelen her konuyu yazıyorum, ağırlık olarak sağlık,medya,yaşam gibi kategorilerde daha çok yazmaya gayret gösteriyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir