Öğrenmenin yaşı yoktur ata sözüne bu yazımızda da belirttik ki kadın başarısında öğrenmenin ne yeri zamanı yoktur.

Kadınların iş hayatları ve başarılarının 10 sırrı, Nerede hangi meslekte başarılı olunur, Başarılı kadınlar hangi mesleği seçerler.

İşte siz 10 kanıtı.

1. Üniversite Profesörü

Kadınlarda İş Başarısını Anlatan 10 Neden?
Eğer bu konuda öğrenme durdurmak istiyorsanız asla o kadar belli bir konu hakkında öğrenme seviyor musun? Belki bir üniversite profesörü olmayı düşünmelisiniz.

Bir doktora ihtiyacım var Bir profesör olmak. Profesörler de öğretiyoruz ne hakkında bilmek her şeyi bilmeli.

Size tutkulu bir şey hakkında öğrenme yıllar geçirebilirsiniz çünkü öğrenmek için seviyorum, bu harika bir haber. Ayrıca up-to-date konu hakkında yeni keşifler ile kalmak gerekiyor, bu yüzden bilgi sıkıntısı usta orada asla. Bu iş aynı zamanda öğrencilerin hakkında tutkulu bir şey hakkında bilgi sahibi yardımcı memnuniyeti sunar. Ve bir maaş $ 150 bin ‘i aşa biliyor.

Onların öğrenme günler bitti inanıyorum çünkü öğrenmek için seviyorum Çoğu kişi kolej bırakarak hakkında sinir bulunmaktadır. Panik yapmayın. Sadece sürekli öğrenmek için yeni şeyler vardır bir iş bulmak.

2. Pazarlama Müdürü

Kadınlarda İş Başarısını Anlatan 10 Neden?
Hiç Flo olanlar tekrarlayan Progressive reklam izlemek ve düşünüyor musunuz “Ben bundan daha iyisini yapabilirim?” Eh, burada şans.

Bu kariyerinde, mevcut pazarlama trendleri dayalı pazarlama ve markalaşma stratejileri planlamak gerekir. Bir lisans veya iş yüksek lisans pazarlama yöneticisi olmak gerekir

Teknoloji her zaman yolları şirketleri kitleye ulaşabilir değişen, bu gelişmeler ile uydurmak ve işinizi büyütmek için yeni teknolojiyi kullanmak için öğrenmek gerekir.

Yeni trendlerden yararlanmak Öğrenme nasıl bir pazarlama müdürü olmanın önemli bir yönüdür. Başarınız bağlı olarak, medyan 61.000 $ çok daha fazla ödeyebilirsiniz bazı oldukça büyük müşterileri kara olabilir.

3. Emlakçı

Kadınlarda İş Başarısını Anlatan 10 Neden?
Eğer işbaşı öğrenme ve insanların evlerine karıştırıyorsun hoşlanıyorsanız bir emlak Becoming sizin için iş olabilir.

Bir emlakçı olmak için okula gitmeniz gerekmez, ancak gayrimenkul için eğitim  olması gerekir ve lisanslı olabilirim. Alacağınız her iş tamamen farklı olduğundan gayrimenkul öğrenilecek çok şey var. Siz müşteri isteklerini maç evlerini bulmak zorunda, ve ayrıca uğraşmak ve farklı insanları ikna öğrenmek zorunda. Buna ek olarak, ayakları üzerinde hızlı olması ve ile gelip ya da müşteri olan her soruya cevap bulmak zorunda. Ortalama emlak sadece 50.000 $ civarında yapar ancak birçok ödeme yapıları komisyon tabanlı devamını satmak, daha yapmak çok vardır. Toplam ödeme kolayca ticari emlak gibi high-end evleri veya binaları satmak, özellikle  100 $ bin doları aşabilir.

4. Astronom

Kadınlarda İş Başarısını Anlatan 10 Neden?
Eğitim ve bilinmeyen kişiler sonsuz bir kaynağı yıllar ile, bir astronom olmanın öğrenme seven biri için en doyurucu kariyer olabilir.

Sen beş ile yedi eğitim yılı ve doktora hakkında ihtiyacınız olacak için bir astronom olmak. Sürekli yapılan yeni yıldızlar, gezegenler ve uzay hakkında keşifler vardır. Gökbilimciler uzayda nesneler hakkında verileri toplamak, ve daha sonra bu nesneler hakkında bilimsel teoriler geliştirmeye ve test edin.

Uzaydan hakkında bilgi edinmek için çok şey hala var ve keşfetmek için yeni bir şey her zaman var. Astronomi alanında yeni bilgi arayan bir sevgilisi iseniz sizi meşgul edecek şeyler sonsuz bir kaynağı sunar. Ödeme imkanları 130 bin $  üzerinde üst % 90 yapımında birçok yanı sıra sonsuzdur.

5. Avukat

Kadınlarda İş Başarısını Anlatan 10 Neden?
Eğer bir avukat bu listede olmaz düşündünüz mü? Peki, gerçeği idare edemiyorlar!

Korkunç şaka bir yana, bu öğrenmek için seviyorum insanlar için büyük bir iştir. Bir avukat olmak için lisans derecesi üstündeki hukuk fakültesi üç yıl gerekir. Bu okulun bir sürü ve hukuk hakkında öğrenme bir sürü.

Öğrenciler yasalar her zaman değişiyor, çünkü bu işi seveceksiniz ve uygulanabilir bir olguyu sunmak, bu değişime ayak uydurmak gerekiyor. Ayrıca farklı her davayı tedavi etmek gerekir. Her durumda yasaların tamamen yeni bir dizi öğrenmek gerekebilir çünkü bu öğrencileri karşılar. Hakkında bilgi edinmek ve ezberlemek yasaların bol miktarda vardır. Ve bunun için tazminat bol. Medyan maaş sadece 77.000 $ bin ama komisyon ve ikramiye önemli miktarda ekleyebilirsiniz. Hepimizin bildiği gibi, avukatların maaşları milyonlarca skyrocket olabilir.

6. Eczacı

Kadınlarda İş Başarısını Anlatan 10 Neden?
Eğerbir eczası olsaydınız , para ve uyuşturucu öğrenme seviyorum, o bir eczacı size tıkınırcasına izledim beri yaptığım en iyi şey olabilir haline Breaking Bad.

Okul Altı onüç yıl bir eczacı olmak için gereklidir. Bu üniversitede öğrenim çok zaman geçirmek isteyen herkes için harika bir haber.

Eğer tehlikeli ilaçların belirli dozlarda dağıtım olduğundan, size kesin ve farklı kimyasal reaksiyonlar hakkında bilgi önemlidir. Tıbbi gelişmeler bir hızlı büyüme emin eczacılar, yeni ilaçlar ve kimyasallar hakkında öğrenmeye devam yaptı. İyi haber eczacılar tüm öğrenim gerekli yetişmek için 100.000 $ bin üzerinde bir ortalama maaş hale getirilmesidir.

7. Hekim

Kadınlarda İş Başarısını Anlatan 10 Neden?
Ve kim büyük paralar ödeme almak istiyorum – Doktor öğrenmek seven insanlar için harika bir başka tıbbi pozisyondur. Maaşlar birçok $ 200 bin doları aşan uzmanlık bağlı olarak dolar üzerinden 100 bin d0lar kadar vardır. Radyoloji gibi daha rafine özellikleri neredeyse $ 300 bin dolar ulaşır.

Bir doktor olmak için bir cerrah olarak eğitimin aynı miktarda gerekir. Eğer hasta teşhis ve ilaç reçete olacağından hastalıklar hakkında öğrenme çok önemlidir. Bu iş aynı zamanda bir teşhis yapmak için problem çözme yeteneğini sınayacak.

Siz de insanlar hakkında bilgi edinmek için alırsınız. Hekimler genellikle hastaları ile derin ilişkiler geliştirmek ve yaşamları hakkında bilgi edinin. Bu sadece bir doktor olma birçok tatmin edici parçalarından biridir.

8. Cerrah

Kadınlarda İş Başarısını Anlatan 10 Neden?
Bu okulun seven biri için nihai bir meslektir.

Sen tıp fakültesi dört yıl ve bir hastanede cerrahi ikamet üç ila sekiz yıl dört yıllık lisans derecesine gerekir. Eğer gerçek bir cerrah olarak kabul edilir önce ya en az on yıl süreyle okul veya eğitim olacağından öğrenme bir aşk bu meslek için gerekli olan gibi görünüyor.

Ancak, okullaşma bu muazzam miktarda kesinlikle buna değer olduğunu. Cerrahlar ABD’de 249.000 $ bin ortalama maaş. Bir cerrah olma sen öğrenme çok gerektiren bir yüksek ücretli bir iş arıyorsanız gitmek yoludur.

9. Biyokimyasal Mühendisi

Kadınlarda İş Başarısını Anlatan 10 Neden?
Biyokimyasal mühendisleri insanların hayatlarını kurtaran tıbbi atılımlar yapmak için sorumludur.

Yüksek lisans derecesi iş iniş şansınızı yardımcı olacaktır karşın, bir biyokimyasal mühendis olmak için okula en az dört yıllık gerekir. Bu eğitimin neredeyse 100 $ bin ulaşan bir maaş aralığı ile kapalı ödeyecek.

Bu iş pozisyonu potansiyel biyolojik ve tıbbi sorunları çözmek olabilir tasarımı ve test cihazları bulunmaktadır. Yeni tasarımlarınızı etkileyebilecek bilgi ve nasıl cihazlarınızı oluşturma hakkında gitmek hakkında bilgi edinmek gerekir. Çeşitli hastalıkların ve bunların tedavisinde yardımcı olabilecek teknoloji ve tıp hakkında öğrenme aynı zamanda başarılı bir biyokimyasal mühendis olma esastır.

10. Bilgisayar Programcısı

Kadınlarda İş Başarısını Anlatan 10 Neden?
Zaten günümüz toplumunda bilgisayar programcıları öneminin farkına yoksa, o zaman 2015 yılında yaşayan olmayabilir.

Teknolojik gelişmeler her geçen gün yapılıyor ve bilgisayar programcıları bu devrime önderlik. Şirketlerin kendi müşterileri için kolayca erişilebilir emin olmak istiyorum çünkü programcılar için yüksek bir talep var – bu müşterilerin olabilir olursa olsun. Programcılar da kendi uygulamaları veya yazılım kurmak ve kendi işini kurmak olabilir.

Teknoloji sürekli gelişiyor, çünkü Programcılar hep öğreniyorlar. Belirli uygulamalar veya yazılım kurmak nasıl bir etkisi öğrenmek için pek çok farklı kodları vardır. Bazı kodlama dilleri diğerlerinden daha yüksek talep şu anda, ancak olasılıklar bir ile, bu alanda neler yapabileceğini öğrenebilirsiniz ve ne gibi gerçekten sonsuzdur 50.000 $ bin doların üzerinde de ortalama maaş.

Not: Kadınların başarı sırlarını anlatan bu yazımızda bilimsel olarak kanıtlanmış ve detaylı anlatılmıştır.

Kaynaklar: therichest.com