Kadının gögüsü. Şarkının, şiir, ve çok hayranlık konusu. Yüzyıllar boyunca, kadının gögüsü birçok erkek için bir gizem olmuştur. Hatta kadınlar göğüslerini bakarak değer değil şifreli sırlarını tutun hissedebilirsiniz. Biz her şeyi google. Biz artık guacamole ile ne google (sadece şaka, o yok). Neden bir kadının büstü hakkında bilgi edinmek için google değil mi?

Kadın Göğüs’ü Hakkında Bilmediğiniz 10 Şey

Ya şimdi ya da asla.
Hiç bilmek umursamaz daha bir kadın göğüsleri hakkında daha fazla bilgi edinmeniz için okumaya devam edin. Sarkık göğüsler, beslenme sağlar ve bir tüp üst tamamen harika görünüyor? Beyler, cevap yok. Eğer göğüsler iyi ya da göğüsler tamamen topal düşünen bir kadın olduğunu düşünüyor bir adamsan, adam haklı neden hakkında bilgi edinmek için okumaya devam edin.

10. Hayır İki Kavun yada Karpuz Gibi

10. No Two Melons Look The Same
Bir dakika ne? Her kadının büstü için tüm gelecek gal en farklı görünümlü olabilir ama onun çifti bir tür iki olmamalı? Göğüsler kuzenler, sevgili değil, ikizler. Sadece gözleriniz gibi iki göğüsler aynı bakmak için, bu nadirdir. Şimdi, tabii, biz sadece … plastik cerrahlar olası bir şey yapabilir doğal göğüsler hakkında konuşuyor olduğunu belirtmelidir. Doğal meme boyutu, perkiness ve şekli farklı olabilir. Aslında, çoğu kadın sağ daha büyük bir sol meme var, ama muhtemelen fark asla!

9. Ortalama Gögüs Boyutu 90’dan büyük olduğunu

Kadın Göğüs'ü Hakkında Bilmediğiniz 10 Şey
“Çift Ds” ifade size bir şey ifade ediyor mu? Uzun bir süredir, çok şehvetli kabul DD sutyen fincan boyutu olan bir kadınla, başvurmak için kullanılır. Şimdi, o çift Ds yeni siyah görünüyor. Nitekim, 2013 yılında, o 34DD en yaygın Amerikan sutyen boyutu olduğu bildirildi. Bu ne emin değil gerçekten demek? Iddiasıyla 34DD övünme Ünlüler dahil Kate Upton, Kim Kardashian ve Tyra Banks. Yani, biz ortalama tahmin gerçekten Amerika’nın süper sıcak olduğu anlamına gelir!

8. Sarkma Hayat bir parçası olduğunu

Kadın Göğüs'ü Hakkında Bilmediğiniz 10 Şey
Kelime “sarkma” sadece bu yüzden … kötüleyen olduğunu. Bu sarkma düşünmeden, göğüsler, özellikle büyük olanlar hakkında konuşmak zor. Belli bir yaş kadınlar genellikle göğüsler sarkma yapmak ne kadar, acaba bizi yol açan aşağı onların dizlerine göğüsler sahip hakkında kendini küçümseyen sözler? Yaş, sigara, gebelik, kilo ve fincan boyutuna: Araştırmaya göre, sarkma göğüsler beş ana faktöre bağlı olabilir. Onun büyük göğüsler ya da sadece düşünmek, onun ortağı büyük göğüsler tercih ediyorum bir adam vardı isteyen bir kadın iseniz Yani,: sarkma az olacaktır.

7. Göğüs parçalarının toplamından Sadece olarak iyi olduğunu

Kadın Göğüs'ü Hakkında Bilmediğiniz 10 Şey
Hadi bir anatomi dersi içelim? Büst, bir kadının göğsüne iki meme ifade eder. Meme cilt, areola ve meme: göğüsler üç ana bölümden vardır. Deri, en açık, meme dokusunun tüm kapsüller cilt. Areola meme çevreleyen koyu renkli derinin küçük dairesel alana karşılık gelir. Meme areola merkezindeki küçük dairesel şekilli bir parçasıdır. Bazen, areola ve meme meme üst yarısı, orta veya alt bulunur. Hepsi sadece boyutuna ve şekline bağlıdır! Tüm meme duyarlı olmakla birlikte, areola ve özellikle, meme, dokunma ve sıcaklık en duyarlıdır.

6. Tarihin en Büyük Göğüsleri

Kadın Göğüs'ü Hakkında Bilmediğiniz 10 Şey
Amerika’nın gurur hissediyorum: dünyanın en büyük göğüsler Annie Hawkins-Turner adında Amerikalı bir kadına ait olduğu düşünülmektedir. Onun sutyen boyutu 48V, tarihinin en büyük sutyen civarında olduğu tahmin edilmektedir. Diğer bir deyişle, göğüsleri ve arka yaklaşık 70 inçlik bir çevresi var. Annie göğüsleri o dokuz yaşındayken ve sadece gidiş devam etti zaman büyüyen başladığını söylüyor. Sen git, kızım! Değil-öylesine-doğal tarafta, büyük meme implantları Sheyla Hershey, Brezilyalı dönüşen Teksaslı ev hanımı ait olduğu söyleniyor. Sheyla en Kaydedilen meme implantı büyüklüğü 34FFF, onun doğal B-bardak büyük bir artış olduğunu. Duyduğumuz Son Sheyla gelecekte tekrar göğüsleri büyütmek istiyorum. O kesinlikle daha büyük daha iyidir inanıyor.

5. İnsanlar #Freethenipple ister

Kadın Göğüs'ü Hakkında Bilmediğiniz 10 Şey
Birçok kişi kadın kanunen varlık üstsüz dahil erkeklerle aynı haklara tüm olması gerektiğini düşünüyorum. Bir insan hakları hareketinin sadece erkekler olabildiğince kadınlar, meme fotoğrafları göstermek yeteneğine sahip destekleyen popüler hashtag #freethenipple kurdu. Hareket online televizyon, sosyal ve baskı ortamı için meme (ve başka hemen hemen her şey) sansür Amerikan medyasına bir tepkidir. Topfree eşitliği hareketi kadınların erkeklerle birlikte halkın kendi göğüs çıplak haklarını muktedir gerektiğini söyleyerek, aynı neden destekliyor. Nerede duruyorsunuz?

4. Egzersiz Sporcu Büyük Göğüsler

Kadın Göğüs'ü Hakkında Bilmediğiniz 10 Şey
Büyük bir büst varsa, egzersiz ölümcül bir düşmanı hissedebilirsiniz. Koşu koşu ve atlama göğüs, karın ve sırt rahatsızlıklarına neden olabilir. Ayrıca, büyük göğüsler görünür rahatsızlık üstünde utandırıcı olabilir bu egzersizler sırasında bir çok hareket. Ağrı ve utanç ile egzersiz durumunda yeterince büyük göğüslü kadınlar aerobik egzersiz germek ve uzun vadede sarkma neden meme ligament gözyaşı bilmeli değil. Bulma destekleyici, kısıtlayıcı spor sütyen konforunu sağlamak ve egzersiz sırasında (ve dolayısıyla sarkma) sıçrama aza indirmek için en iyi yoldur. İyi bir sutyen de meme zedelenmesini en aza indirebilirsiniz. Üçlü kazan!

3. Göğüsler Heyecanlı Can Get

3. Breasts Can Get Excited
Kadın göğüsler, bir adamın … üyesi benzerlikler var? O hakkı okudum. Bir kadının göğüsleri birden fazla yolla uyarılma gösterebilir. Cinsel uyandırdı zaman meme zor olabilir ve areola ve meme giderek duyarlı hale gelir. Bu durumda, normalde zevkli hissediyorum olmayabilir şeyler aniden şaşırtıcı hissediyorum. Ayrıca erkek üyesi gibi, göğüsler büyüyerek uyarılma gösterebilir. Bir kadın heyecanlı olduğunda Göğüsler bir boyut daha büyük kadar şişebilir. Göğüsler yalnız meme stimülasyon doruğa yapabilirsiniz kadınların yüzde biri kadar yani uyandırdı olabilir.

2. Güçlü Pair

2. A Powerful Pair
Bir dahaki sefere bir adam, sor “Eğer bir kadın hakkında fark ilk şey nedir?” Diye inci beyazlar hakkında bir şey olmayan descript dediğinde onun blöfünü olabilir. Çalışmalar göğüsler erkekler bir kadın hakkında fark ilk şey olduğunu göstermektedir. Eğer yüzeysel, sığ bir insan olarak erkekleri hurdahaş önce, kadın göğüsler kendileri için önemli olan neden bilimsel açıklamaları vardır. Yani bir kadının kendi çocuğu olabilir ve daha sonra çocuk beslemek ve bakımı için yaşamak: evrimsel konuşma, göğüsler erkekler iki nedenden istediğiniz bereket ve sağlık belirtileri gösterir. Şanslı kız!

1. Bıçak Going Under

1. Going Under The Knife
Meme kozmetik cerrahi prosedürleri alanında bazı en popüler olduğu bir sır değil. Pamela Anderson ona işlem gören sonra yaygın meme büyütme sektöründe bir patlama yaratarak olarak akredite Baywatch daha önemli bir şey göğüs. 2014 yılında, daha 286.254 Amerikalı meme büyütme uygulandı. Karşılaştırma için, insanların yarısından az bu sayı aynı yıl içinde bir facelift vardı. Meme büyütme operasyonu yanı sıra, göğüs küçültme, meme rekonstrüksiyonu, meme dikleştirme, yağ aşılama implant ve meme implantı düzeltme de dahil olmak üzere göğüslerini, değiştirmek isteyen kadınlar için daha fazla prosedürler vardır. Gönderen Taylor Swift için CoCo Austin, meme implantları birçok şekil ve boyutlarda gelebilir!

Kaynaklar: therichest.com, wikipedia.org,