Işıl Atamer’in, Seyhan Record Müzik etiketiyle yayınlanan “Tadımız Kaçmasın” albümünde yer alan “Tadımız Kaçmasın” (feat. Tankurt Manas) isimli şarkısı, video klibiyle netd’de.

Yeni çıkış arayan şarkıcı Işıl Atamer ilk stüdyo albümü “Tadımız Kaçmasın” içerisinde yer alan ve albümü ile aynı adı taşıyan çıkış şarkısı “Tadımız Kaçmasın” sözleri ile sitemizdeki yerini aldı. Sevilen rap sanatçısı Tankurt Manas ile düet yaptığı ve Seyhan Record Müzik etiketiyle dijital ortamda yayınlanan klip çalışması ile başarılı bir çıkışa imza atmak isteyen Işıl Atamer’in yeni şarkısının klibi ve sözleri yazımızın devamındaki yerini almıştır.

Şarkının Sözleri:
Gel diyorlar geçmişimden silmişim ben Sevdiğimle kalmışım ben bilmesinler Gel diyorlar üzerime anlasınlar Geç olmadan kur saatini geri sarsınlar Gel bana güzelim tadımız kaçmasın Keyfimiz bozulmasın gel.

Tankurt Manas: Bahaneler var İnatla süre gelen bir kaç neden ve daha neler Bu beyaz atlı prensinden nameler Feragat et bir kaç dakika huylarından öyle gel Aklım hala sende gelsen kalbimde rahat eder Eskiden de sen bilsen de böyle kalmaz eskiler Eski ben de değilim anla belki bende hevesler Geçti her bir saniyemde serzenişli sesliler Belki elim kırıldı çoktan belki yarıda kestiler İçinde başkasın bir sorsan aşk nasıl ha Nasıl bir paradoks bu sanki Meksika açmazı Mantıklı bir o kadar saçması Gel bana güzelim tadımız kaçmasın Gel bana güzelim tadımız kaçmasın Keyfimiz bozulmasın gel.