İlk Randevuda Yapılmaması Gerekenler

İlk Randevuda Yapılmaması Gerekenler
İlk Randevuda Yapılmaması Gerekenler

İlk Randevuda Yapılmaması Gerekenler. Bugün ilk buluşma gününüz diyelim ve ilk buluşmanızda yapmamanız gerekenleri sizler için sıraladık, ilişkilerin başlangıcında yapılmaması gerekenler, ilk buluşmada yapılan hatalar gibi kafanızdaki sorunları aşağıda çözebilirsiniz.

İlk buluşma her ne kadar heyecan verici olsa da bazen panik duygusunu da tetikler. Bu akşam ne giysem,ne anlatsam, hangi konulardan konuşsak gibi düşüncelerle kendinizi sıkıyorsanız bu haber tam size göre.

Kadınanlar sizin için araştırdı…

İlk Randevuda Yapılmaması Gerekenler
İlk Randevuda Yapılmaması Gerekenler

İlk Randevuda Yapılmaması Gerekenler

1 Kendinizi Rahat hissetmeyeceğiniz elbiseleri giymeyin.

İlk buluşmada kendinizi rahat hissedemeyeceğiniz dar, kısa, Dekolteli elbiselerden kaçını onlar yerine sizin rahat edebileceğiniz elbiseleri hatta en sevdiğiniz elbiseniz giyebilirsiniz bu sizin kendinize güvenmenizi sağlar

2 Buluştuğunuzda hiç bir şey yememezlik yapmayın.

Erkeklerle buluşmanızda rahat olun genelde hafif kolay yenilebilir yemekler yiyin bu erkeğin daha rahat olmasını sağlar.Erkekler buluşmada yemek yemeyen kızları pek sevmez.

TAVSİYE YAZI;  Kadın Hep Kadın, Erkek Her Yerde Erkek

3 Geçmiş zamanı koşmayın.

Buluştuğunuz kişi muhtemelen sizinle yeni bir başlangıç yapmak istiyordur ona geçmişinizi anlatıp da randevunuzun tadını kaçırmayın deriz hem hiç bir erkek geçmişine takılı kalmış bir bayanla yeni bir başlangıç yapmak istemez.

4 Yapmacık olmayın

Doğal ve kendiniz olun yapmacık olursanız o gün güzel geçse bile daha sonra sizi tanıdıkça sizden soğuyabilir. Sadelik her zaman kazanır.

5 Cinsellikten bahsetmeyin

İlk randevuda seks den bahsetmeyin tabi aradığınız uzun soluklu bir ilişkiyse çünkü ilk randevuda seks konuşursanız o ilişki ancak tek gecelik bir ilişki olur. Eğer karşı taraf seks konusunu açarsa kibarca geçiştirin ve sonra onun ilişkiye bakış açısını bir kez daha sorgulayın

6 Problemlerinizden bahsetmeyin

İlk buluşmada sorunlarınızı söylemeyin bun yerine anı yaşamaya eylenmeye bakın yoksa sorunlarınızı saatlerce dinleyen erkeğin sizinle ciddi bir ilişki düşünmesi zor bir ihtimal sorunlarınızı sonraki buluşmalar da anlatmak daha mantıklı.

Kaynak: pudra.com
Total
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ŞUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR