ilginç Hamile Fotoğrafları, anneliğe adım adım ilerlerken zor günler de sizi yalnız bırakmıyor tabi ki, ağrılar baş göstermeye başlıyor sizi bezdirmeye başlıyor, kasık ağrılarınız da artıyor, gibi gibi rahatsızlıkların sonun da elbette sizleri mutlu eden dakikalar da yok değil, bebeğinizin ilk kımıldaması, ilk kalp atışı, ilk tekme atması gibi sizi mutlu edecek dakikalar olmuyor değil.

Peki siz bu durumları zor günleri yaşarken neden durumdan faydalanıp eğlenceye çevirmiyorsunuz.
Hamilelikte yaşanacak her saniyeyi not almanızı fotoğraflamanızı tavsiye ediyoruz gerekse videolar ile de devam ede bilirsiniz.
Bugün sizlere hamilelik sırasında karın bölgenize desenler çizerek zor günlerinizi nasıl eğlenceli saatler geçirmeniz hakkında bir kaç fikir vereceğiz.

Yanınızda çok malzeme olmasına gerek yok bulundurduğunuz ürünlerin sağlıklı olması yeterli olacaktır, ne gibi malzemeler kullana bilirsiniz. Örnek verecek olursak cilde zararı olmayan pastel boyalar ola bilir, sağlık açısından garantisi olan ürünleri tercih etmenizde büyük fayda var, hamilelik günlerinizi en iyi değerlendirmenize yarayacak bu yazımızı okudunuz ve fikir sahibi olmak istiyorsanız lütfen aşağıda yer alan fotoğraflara göz atın ve yorumlarınızı eksik etmeyin.

Gülücük ile muhteşem bir anı yarata bilirsiniz.

İlginç Hamile Fotoğrafları (5)

 

Yaprak desenleri ile muhteşem bir anı yarata bilirsiniz.

İlginç Hamile Fotoğrafları (3)

Çizgi film karakterlerini çize bilirsiniz.

İlginç Hamile Fotoğrafları (2)

Bunu da deneye bilirsiniz.

İlginç Hamile Fotoğrafları (1)

 

Tabi ki hayvanlar alemini unutmamak gerekiyor.

İlginç Hamile Fotoğrafları (4)