Artırılmış gerçeklik, yeni Blade Runner filminden bir şeyler gibi gelebilir ancak bir iPhone’unuz varsa bu sonbaharda parmak uçlarınızda olacak ve IKEA size yardımcı oluyor.
IKEA Place evinizde alışveriş yapma şeklinizi tamamen değiştirecek devrim niteliğinde bir uygulama ile karşınızda. Apple tarafından tasarlanan yeni teknolojiyi kullanan kullanıcılar, bir mobilitenin nasıl bir odada görüntüleneceğini “önizleme” yapma olanağına sahip olacaklar. Uygulama daha sonra, istenen ögenin doğru şekilde ölçeklendirilmiş ve hizalanmış bir görüntüsünü kullanıcının görüşüne ekleyerek. Satın aldığınız sarı renkli koltuğun oturma odasına yakışıp yakışmayacağını size online olarak sunacak.

Apple’ın iOS 11 güncellemesinin uzun süredir beklenen sürümü Ekim ayında gerçekleştirilecek ve IKEA Place’i elinde bulunduran elle genişletilmiş gerçeklik oyun alanı olan Apple ARKit gelecek. O zamana kadar bir önizleme yapmak için aşağı ilerleyin ve hayrete hazırlanın.

IKEA, Satın Almadan Önce Evinizde Mobilya Denemenizi Sağlayan Mobil Uygulama Yayınladı IKEA, Satın Almadan Önce Evinizde Mobilya Denemenizi Sağlayan Mobil Uygulama Yayınladı IKEA, Satın Almadan Önce Evinizde Mobilya Denemenizi Sağlayan Mobil Uygulama Yayınladı