Genel

HER ŞEYİ MUTLU OLUYORSAN YAP.

Mesela diyet! Yaparken mutlu oluyor musun? Öğğgh. Yemek istemiyorum dediğin oluyor mu? O zaman yeme! :)) Mutlu olacağın şeyler ye! Ye dedik ama aynı zamanda da vücudundan at tabii. Hayır kus demiyorum. Ama mutlaka dışarı at. O zaman hem mutlu hem fit olabilirsin. Mantıklı bence 🙂 🙂 🙂

Peki nasıl?

Hareket et!

En büyük eksikliğimiz hareket. Her ne olursa olsun hareket et. Kocanla tartıştın biliyorum. Hareket etmeyi bırak kılımı oynatamam şuan zaten çok kötüyüm. Biliyorum! O zaman önce mutlu et kendini sonra hareket. Demek istediğim hep ileriye gidin kendinizi üzmeyin:)

Güçlü olun.

Güç mutluluktur. Güçlü olursanız üzülmezsiniz. Ama kimseyi de üzmeyin. Güç iyilik için kullanılırsa güçtür. Kötülük zayıflıktır. Farkettiniz mi bilmem, hep zayıf yanlarımız bizi kötü yapar.

Mutlu Olun!

Hayatın her alanında mutluluk için uğraşın. Tek uğraşınız mutluluk olsun. O zaman her şey güzel olacak zaten:). Emin olun.

TAVSİYE YAZI;  En İyi Eldiven Tasarımları

Kimsenin sizi üzmesine izin vermeyin! Siz nesiniz canım, üzülme duvarı mı? O yüzden mesela size kötü davranılacağını anladığınızda sizin de ona kötü davranabileceğinizi sezdirin. Tehlikeye uyanık olun. Tıpkı bir leopar gibi.

No Comments

    Leave a Reply