Hangi Burç Nasıl Aşık Olur?

Yıldızlar hayatımızda aklımıza gelmeyecek yerlerde karşımıza çıkar, bunu her zaman anlamaya biliriz, Mesela kişiliğimiz, huylarımız, yaşam tarzımız, sevip sevmediklerimiz vb. aklımıza gelmeyecek yerlerdedirler bunların hepsi yıldızlarla akakalıdır

Hangi Burç Nasıl Aşık Olur

Kadınanlar olarak siz değerli takipçilerimiz için araştırıp bulduk

Gelin beraber inceleyelim...

Hangi Burç Nasıl Aşık Olur

Koç (21 Mart-19 Nisan)

Yaşam dolusun. Hayatının her anında mantıklı davranmayı seversin. Doğuştan bir lider lduğun için, ilişkilerinin kontrolün hep elinde olmasını istersin. Aşkı bulduğun zaman da aklını kullanmaktan vazgeçmez ve kendini kolay kolay kaptırmazsın. devamlı ve samimi bir ilişki istersin.

Hangi Burç Nasıl Aşık Olur

Boğa (20 Nisan-20 Mayıs)

Koç gibi sen de liderliği seversin ama sevkten de vazgeçmiyorsun. Kafanıza yattığı zaman kapılırsınız. Vücudunun sesini dinleyen şehvetli birisin. Birine kapıldığın an, kendini tamamen kaybediyorsun. yaşamındaki güzelliklerin değerini biliyorsun.Sakin ve kararlısın.

Hangi Burç Nasıl Aşık Olur

İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)

Çok neşeli bir kişiliğe sahipsin; konuşursun milyarlarca inanılmaz düşüncen var ve genel kültür bilginle sevdiğin kişiyi etkileyebilirsin. Çok romantiksin ve bu yüzden yalnız kalmaktan korkuyorsunuz. Bu yüzden sevgilinize aşırı bağlanıyorsunuz. Ona muhtaç oldunu düşünmemen lazım. Sağlıklı ve sık iletişim her ilişkinin ilacıdır.

Hangi Burç Nasıl Aşık Olur

Yengeç (21 Haziran-22 Temmuz)

Aşık olduğun tamamen ona kendini adıyorsun ama yine de kontrolü kaybetmiyorsun. Kendine yakışanı yapan, azimli ve idealleri olan kişileri ilgi çekici buluyorsun. İyi bir dinleyensin, yani sevgilinin en yakın dostu da olursun. Mükemmel espriler yaparsın ve sevgilini sürekli mutlu edersin.

Hangi Burç Nasıl Aşık Olur

Aslan (23 Temmuz-22 Ağustos)

Enerjin, tarzın, öz güvenin ve sağladığın sıcaklık ayarında sevgili bulmakta zorlanıyorsun. Güvenilir bir sevgilisin. Özgürlüğüsevsen de biriyle beraber iken ilişkiyi ciddiye alıyorsun. Bazen kıskanç olabiliyorsun. sevmeyek ve sevilmenin bağımlısı gibisin.

Hangi Burç Nasıl Aşık Olur

Başak (23 Ağustos-22 Eylül)

İlişkilerinde seviyeli hareket ediyor gibi görünebilirsin aslında incinmekten çok korkuyorsun. Kapalı kutu gibisin ama aşkını çok yoğun yaşadığın çok belli. Kafanda ne düşündüğünü çoğu zaman bilinemediği için sevgililerin çıldırabilir. Aşk seni bitiriyor. Mutlu ve huzurlu olmaktansa hesaplı ve kıskanç olmayı daha kolay buluyorsun. Sadece kendine şunu kendine söylemelisin: Gerçekte sen nazik, sabırlı ve sevmesi kolay birisin.

Hangi Burç Nasıl Aşık Olur

Terazi (23 Eylül-22 Ekim)

Ciddi derece planlı ve azimli birisin. Aşk olmadan da son derece mutlu olabilirsin. Bu yüzden evlenmeyi düşündüğün zaman bil ki bu kişi sana saygı duyan biri ve hayatının aşkı oluyor. evlenmeden önce sevgilini uzun süre çileden çıkarıyorsun. Aşık olduğun zaman önceliğin ilişkideki huzur ve dengeyi sürdürmek oluyor. Mantıklı konuşmaları ve iletişimi her zaman tercih ediyorsun.

Akrep (23 Ekim-21 Kasım)

Akrep (23 Ekim-21 Kasım)

İnanılmaz seksisin. Kalbinden çok cinsel olarak düşünüyorsun. Aşk senin için her şey demek; çok tutkulu birisin ve ilişkilerinden dram eksik olmuyor. Bazen kendini bir şey sanıp ilişkiyi bitirsen de, bir sonrakine geçmek senin için çok basit. Çok inatçısın ve istediğini elde etmeye alışmışsın. Sana sakin ve mantıklı sevgili lazım. Bu yoğunluğun altından ancak bir Balık veya Yengeç kalkabilir.

Hangi Burç Nasıl Aşık Olur

Yay (22 Kasım-21 Aralık)

Senin için aşk bir serüven demek. Özgür ruhlusun ve cesaretlisin. Aşık olduğun zaman hemen kendini kaptırıyorsun ve kalbinin sesini dinliyorsun. Kendin gibi zeki ve zevkli insanları seçiyorsun. Uzun süre bir yerde kalmayı sevmediğin için, aynı senin gibi olan biriyle hayatını birleştirmeyi düşünüyorsun.

Hangi Burç Nasıl Aşık Olur

Oğlak (22 Aralık-19 Ocak)

Sonu mutlak ayrılık olacak ilişkilere ayıracak zamanın yok. Bir geleceği olan ve kendinden emin olduğun ilişkilere yatırım yapıyorsun. Hayatta her şeyi ciddiye alıyorsun ve senin gibi düşünmeyen insanlara karşı hiç sabrın yok. Rahat ve mutlu bir hayat sürdürmeyi arzuluyorsun. Aşık olmayı seviyorsun ama çılgın tutkulardan uzak durmaya çalışıyorsun. Sevgilin senin aynı zamanda en yakın arkadaşın olsun istiyorsun.

Hangi Burç Nasıl Aşık Olur

Kova (20 Ocak-18 Şubat)

Çok büyük bir kalbin var. Aşık olduğun zaman herşeyini ortaya koyuyorsun, bu yüzden de mükemmel bir sevgilisin. Aşırı, seksi, tutkulu, “ben sensiz yapamam” tarzı bir aşk arıyorsun. Oyun oynayarak zaman kaybetmek sana göre değil, sen doğru kişiyi bulmayı hedefliyorsun. Bulduğun an da asla bırakmıyorsun!

Hangi Burç Nasıl Aşık Olur

Balık (19 Şubat-20 Mart)

Sevimli, tatlı ve uysal birisin. Aynı zamanda çok hassassın, her darbeyi çok derinden hissediyorsun. Kalbinin kırılmasından, en çok da aşık olamamaktan korkuyorsun. Aşık olduğun zaman, sevgilinle yaptığın en ufak tartışma bile gününü mahvedebilir ya da küçük bir süpriz gününü aydınlatabilir. Kendinden çok sevgiline önem veriyorsun. Ancak kendini çok fazla boşlamamanı öneriyoruz.

Kaynak:elitedaily.com