Güzellik

Güzellik Ürünleri Hakkında 5 Korkunç Gerçekler

Eğer (neredeyse) tek bir ürün bitirmek ama hala taze renkler yenilerini satın tutmak asla böyle bizim gibi böyle büyük makyaj aşıklarını Kaçınız vardır? Sadece sen kurtarmak anlamına gelmez ürününüzün empties geri dönüşüm ödülleri, ama hepsi kadar kazık başlayacağız – her nasılsa biz uzakta bir yarısı boş bir ürün atmak olmaz çünkü.

Güzellik Ürünleri Hakkında 5 Korkunç Gerçekler

Bu sizin şimdiki fave üzerinden koşuyoruz kullanışlı bir gün gelecek rimel ya da vakıf gibi görünebilir, ama aslında yarardan çok zarar yapabilirsiniz. BuzzFeed nasıl olabilir korkunç olarak bize hızlı bir fikir verdi

Güzellik Ürünleri Hakkında 5 Korkunç Gerçekler

Güzellik Ürünleri Hakkında 5 Korkunç Gerçekler

1. Ürünler bakteriler için bir üreme alanı haline gelebilir. Bu yüzden nemlendirici içine parmaklarını daldırma önce ellerinizi yıkayın emin olun.

2. Sık Göz alanının yakınında kullandığınız ürünler yerine göz enfeksiyonları riskini azaltmak için.

TAVSİYE YAZI;  Saçları her gün yıkamanın zararları nelerdir

3. Akne ürünleri de sık sık değiştirilmesi gerektiğini onlar formüller içinde ilaçlara erken nedeniyle sona eğilimi gibi.

4. “All-doğal” ya da bitki bazlı ürünler daha kısa raf ömrüne sahip olma eğilimi genellikle onlara hiçbir koruyucu olduğu gibi.

5. Yeniden nemlendirilmesi için kuru maskara aslında bakteri üremesi riskini artırır (aka nefesle ısınma).

Article written by Sizi en iyi kim anlar

Editör olarak yayınlarımı veya paylaştıkları mı, ''#Hemcinslerimin hayatlarında biraz rahatlık hissini yaşamaları için özenle seçiyorum. Yazdığım kategoriler aklıma gelen her konuyu yazıyorum, ağırlık olarak sağlık,medya,yaşam gibi kategorilerde daha çok yazmaya gayret gösteriyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir