Fantezileriniz ortak mı?

Kanadalı bilim adamları fanteziler hakkında 1500 Quebecers sorgulandığı ve araştırmanın sonuçlarını yayınladı. Kendinize seninkini bulun?

Fantezileriniz nelerdir?
Onlar özel ya da sadece ortak mısınız? Sizce daha fazla allık mı, biz zaten her şeyi biliyoruz. Fransızlar seks hakkında konuşurken rahat olduğunu söylüyor onların haftada en az bir kere bile olsun porno film izlediklerini biliyor muydunuz?. Yine de, bir çift bizimle fantezilerini konuşarak da olsa bize bir yazı göndererek paylaştılar. Böylece, içinde Cinsel Tıp Dergisi, Kanadalı araştırmacılar onların en gizli yetişkin Ankete fanteziler. Bu cevap 1517 Quebec (799 erkek ve 718 kadın) bulunmaktadır. Bunlar arasında,% 85.1, heteroseksüel, eşcinsel ve% 3,6 diğer seks yönlerini veya bir ya da diğer konular hakkında bizi bilgilendirdiler. Romantik seks kadınlar için ilk etapta (92 oturur fantezi, % 2) ve erkek (% 88.3). Kadınlar eylemi sırasında romantik duygular hissetmek istiyorum fazla 9 10 kadından ezici bir çoğunluğu,! Ayrıca, bildiğim kadarıyla eyleminin kendisi esnasında duyguların olarak, atmosfer ve romantik bir yer, ankete cevap bu kadınlar için iki önemli faktör vardır.

TAVSİYE YAZI;  Sivilcenin Yerlere Göre Oluşumu
Fantezileriniz ortak mı?
Fantezileriniz ortak mı?

Sevgilinizin neresinden hoşlanıyorsunuz?
Önemli olan romantik yerler yani vücudunuzun neresi, sonra o ilham alışılmadık yerlerde kadınlar hoşlandıkları bölgelerini söylemekte zorlanırlar. Onları isim yok, ama biz burada ve orada belirtilen geleneksel yerleri biliyorum. Son olarak, kadınların dörtte üçü, bir oral seks oturumda şımartmak fantezidir. Onlar 7 10 olduğu zaman bu erkeklere Oral seksten veren aşk düşünüyorum. Onlar neredeyse 10 üzerinden 9 hayal içinde. Için daha az yaygın fanteziler ama yine de var, teşhircilik (% 16.6) bulunmuştur, bir (bir) fahişeyle seks fantezi ya da (e) sıyırma (varsa) (% 12.5), sarhoş uykuda ya da bilinçsiz bir kişinin yararlanarak ya da cinsel (% 10.8) sahip birisi zorlayarak. Yapılan Hıristiyan Joyal profesör, anket, hala “Klinik biz memnuniyetini getirmek için kesinlikle gerekli olduğunu ortakları, acı olmayan rıza veya ilgili olanlardır patolojik cinsel fanteziler biliyorum belirtiyor. Aksi ? anormal veya atipik fantezi nedir listenin alt kısmında, bazı karşı cins (% 6.9) ve giysiler giymek fantasize söylüyorlar, sonunda. Bizim hayal beslemek için gelen bilinçli veya bilinçsiz bu fanteziler, her zaman açıklanabilir değildir, ama onların unutulmaz gücü fantezi çok tanımı çoğunlukla yatıyor: dream uyarmak, hayal … geçmesi olmadan hareket. Soru, onun yenik olup olmadığıdır fanteziler. ..

TAVSİYE YAZI;  Dudak Peelingi Ne İşe Yarar?

Kadınların yatakta en çok sevdikleri nelerdir?
Türk kadınlarının fıransız kadınlarına nazaran genelde yatağa girdiklerinde partnerleri tarafından üzerlerinin çıkarılmasından hoşlanırlar, Aksine fıransız kadınları ise erkeklerinin üzerlerini çıkartıp ve genel olarak dans etmekten hoşlandıklarını söylerler. Hollandalı bilim adamları ile ortak çalışmamızda bize verilen veri analizlerini göz önünde bulundurursak gerçekten türk kadınlarının seks konusunda en iyi ülke olduğumuzu herkes bilir.

Ayrıca bknız: Kadınları nasıl sevindiririz

 

Total
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ŞUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR