Evinizi değiştirmeye duvarlardan başlayın

Evinizi değiştirmeye duvarlardan başlayın, Evinizde küçük maliyetlerle büyük değişiklikler yaratmak is

Pek çoğumuz hayatlarımızı temel yaşamsal ihtiyaçlarımızı karşılamaya odaklıyoruz vedekorasyon, tasarım gibi yaşam kalitemizi arttıracak konulara bir türlü sıra gelmek bilmiyor. İşte siz de evinizi, ofisinizi, odanızı güzelleştirmek için bir türlü yeterli bütçeyi ayıramayacağını düşünenlerdenseniz, son derece düşük maliyetli, hatta kimi zaman hiç maliyeti olmayan duvarresimleri kullanarak duvarlarınızın ve dolayısıyla da evinizin havasını bir anda değiştirebilisiniz. İşte homify.com tarafından hazırlanan evinizi baştan yaratacak duvar resimleri…

İster satın al ister kendin tasarla

Her türden ve her renkten duvar resmini bulmak artık oldukça kolaylaştı. Üstelik fiyatları da bir hayli uygun. Bunların arasından dilediğinizi seçip duvarlarınıza uygulayabileceğiniz gibi dilerseniz kendiniz de yeni tasarımlar yapabilirsiniz. Hemen herkesin bilgisayarında bulunan basit yazılımlarla bu türden tasarımlar yapmak mümkün. Hatta baskı merkezlerine gidip kafanızdaki tasarımı anlatırsanız onlar da size bu konuda yardımcı olabilirler. Kısacası seçenek çok ve hepsi de son derece kolay.

TAVSİYE YAZI;  Masal diyarı gibi gözüken yeşil çatılı evler

Çocuklarınızın yaratıcı ufkunu genişletin

Çocuk odaları duvar resimleri için özellikle elverişli alanlardır. Çocuğunuzun ilgi alanlarına göre seçeceğiniz bir duvar resmi hem odasını güzelleştirecek hem de söz konusu ilgi alanını pekiştirecektir. Örneğin havacılıkla ilgilenen çocuğunuz için bir uçak resmi ya da hayvanları çok seven çocuğunuz için bir kedi resmi kullanabilirsiniz. Bu basit hediye emin olun onlara ölçülemeyecek bir mutluluk verecektir.

Kanvas tablolar

Çıkartma şeklindeki duvar resimlerine alternatif olabilecek bir başka düşük maliyetli duvar dekorasyonu ürünü de son dönemde hızla yaygınlaşan kanvas tablolar. Ünlü ressamların eserlerinin dijital baskılarından çeşitli doğa, hayvan, manzara resimlerine varana kadar pek çok alternatifin bulunduğu kanvas tablolar kolaylıkla temin edilebilir ürünler olarak oldukça cazip bir seçenek oluşturuyor. Dilerseniz yine kendi tasarımlarınızı bir baskı merkezinde bu şekilde bastırarak kullanabilirsiniz.

Her güne yeni bir duvar resmi

TAVSİYE YAZI;  Gökkuşağı renkleriyle ev dekorasyonu

Peki ya bir duvarınızı kara tahta olarak tasarlamaya ne dersiniz? Böylece her gün yeni bir duvar resmine sahip olabilirsiniz. Özellikle gün ışığından yeterince yararlanan odalar için kara tahtalar harika bir dekorasyon alternatifi olabilir.

Yüzde yüz orijinal

Eğer sanata ilginiz ve bir parça da el beceriniz varsa, duvarlarınızı tamamen orijinal ve size ait resimlerle de süsleyebilirsiniz. Neden duvarlarınız tek renk ve sıkıcı kalsınlar? Biraz emek ve biraz zaman harcayarak duvarlarınızı capcanlı bir hale getirebilirsiniz?

Kabartma duvar resimleri

Kendi tasarlayacağınız duvar resimlerinde istediğiniz malzemeyi kullanmakta serbestsiniz. Hatta dilerseniz halat ya da bir başka malzemeyle kabartma duvar resimleri de yapabilirsiniz. Yahut işi biraz daha ileri götürüp piyasadan kolaylıkla temin edebileceğiniz sıralı led lambalar ile evinize bambaşka bir renk katacak ışıklı duvar resimleri bile yapabilirsiniz.

Sizi sınırlayabilecek tek şey aklınız

TAVSİYE YAZI;  Evinizi Soğuk Havalardan Nasıl Korursunuz Video

Yaratıcılığınızı konuşturun. Duvar resimleriyle yapabileceğiniz şeylerin pratikte hiçbir sınırı yok. Bu örnekte olduğu gibi aile üyelerinizin ve yakın dostlarınızın resimlerini de kullanarak şık bir tasarım yapmak harika bir fikir olabilir. Bu yalnızca bir örnek. Sınırları aşın, aklınızı ve hayallerinizi serbest bırakın.

KAYNAK : http://www.kadinvekadin.net/evinizi_degistirmeye_duvarlardan_baslayin.html

Total
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ŞUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR
İlginç Bahçe Tasarımları 2019 - Dekorasyon
Devamını oku..

İlginç Bahçe Tasarımları 2019 – Dekorasyon

Evinizin bahçesine en güzel dekorasyon arıyorsanız doğru yerdesiniz.Diyelim ki bir ev satın aldınız ve dekor için kafanız karışık bahçesine ne koysak yada ne yapsak diye düşünürken size bu haberimizden bahsedelim biraz, Evinize en iyi dekorları vermenizde yardımcı olacağız.
Devamını oku..