Ev Dekorasyonunda Patchwork Kullanımı

Modanın birçok alanında olduğu gibi dekorasyon modasında da eskiye dönüş gözlemlenmektedir. Bunun bir sonucu olarak, eski adı kırk yama olan modern adıyla patchwork ile ev dekorasyonunda birçok alanda karşılaşmak mümkün. Bunlar arasında, halılar, koltuk modelleri ve örtüleri, yatak örtüleri, duvar kağıtları sayılabilir. Bununla birlikte, ev dekorasyonunda patchwork kullanımı dikkatle yapılmalıdır, çünkü birçok renk ve deseni bir arada içeren patchwork aşırı kullanıldığında etkili ve güzel olmaktan çıkıp abartılı durabilir. Sözgelimi, salondaki koltuk takımını tüm koltukları patchworkle bezeliyse burada abartıya kaçılmış demektir. Bunun yerine salonun merkezinde kullanılacak patchwork desenli büyük bir koltuk ve yanında sade ve düz renkli koltuklar ilgi çekici ve güzel duracaktır.

Ev Aksesuarlarında Patchwork Kullanımı

Patchwork kullanımını fazla aşırıya kaçmadan kullanmak isteyenler için ev aksesuarlarında patchwork kullanımı idealdir. Bu kullanıma örnek olabilecek aksesuarlar arasında avize, orta sehpa, yatak örtüsü, koltuk şalı, abajur, puf, yatak başlığı, halı, kilim, yolluk, banyo takımı, masa örtüsü gibi eşyalar sıralanabilir.

TAVSİYE YAZI;  IKEA, Satın Almadan Önce Evinizde Mobilya Denemenizi Sağlayan Mobil Uygulama Yayınladı
Total
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ŞUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR
İlginç Bahçe Tasarımları 2019 - Dekorasyon
Devamını oku..

İlginç Bahçe Tasarımları 2019 – Dekorasyon

Evinizin bahçesine en güzel dekorasyon arıyorsanız doğru yerdesiniz.Diyelim ki bir ev satın aldınız ve dekor için kafanız karışık bahçesine ne koysak yada ne yapsak diye düşünürken size bu haberimizden bahsedelim biraz, Evinize en iyi dekorları vermenizde yardımcı olacağız.
Devamını oku..