Dünyanın en korkunç 10 estetik ameliyatı sonrası oluşan korkutucu görüntüler.

Estetik ameliyatlarla ilgili bu “Dünyanın En KORKUNÇ 10 Estetik AMELİYATI” isimli videonun metni aşağıdaki gibidir;

Hang Mioku
Her şey Hang için yolunda gidiyorken o daha fazlasını istedi ve cildini pürüzsüzleştiren bir iğne keşfetti. Bir kaç iğne uygulamasından sonra doktor daha fazla enjeksiyon yapmayı uygun görmeyip tedaviyi durdurdu. Bundan üzüntü duyan Hang kendi başının çaresine kendi bakmak istedi ve yüzüne bakkaldan aldığı yemek yağını enjekte etmeye başladı. Yüzünü yıllarca bu şekilde kötüye kullandıktan sonra gözlerinde, yanaklarında ve çenesinde korkunç şişlikler meydana geldi.

Henry Damon
Henry Damon Kaptan Amerika hikayesindeki Kızıl KuruKafa karakterine takıntılıydı. Kızıl KuruKafa’ya benzemek için kafasına dolgu yapmak, tenine ve gözlerinin içine dövme yaptırmak ve hatta burnunu kestirmek gibi sayısız operasyonlar geçirdi. Görünüşüyle gurur duyan Henry kendisine göre bitiş çizgisinin henüz yakınında bile değil.

Justin Jedlica
17 yaşındayken burun ameliyatı geçirmeye karar verdi. İlk ameliyatta istediği mükemmel burna sahip olamayınca çeşitli ameliyatlar yaptırmaya devam etti. Yetişkin bir adam olduğundaysa hayatının amacı yüzde yüz plastik olmaktı. Kendine canlı Ken bebeği ünvanını veren Justin 10 yılda 250 bin dolara mal olan 191 tane operasyon geçirdi. Birçok burun ameliyatı, kaş kaldırma, elmacık kemiklerini doldurma ameliyatlaarı ve bunların yanında pazu ve omuz kaslarına da dolgular yaptırdı.

Mayra Hills
Alman model Myra Hills dünyadaki en büyük silikonlu göğüslere sahip kadındır. Her bir göğsü ortalama 9 kilodur ve içinde 10’ar litre silikon bulunmaktadır. Günümüzde Myra modellik yapmakta ve yetişkin içeriklikli filmlerde oynamakta. Uzmanların başka herhangi bir göğüs büyültme ameliyatından kaçınmasını ve tehlikeli olduğunu söylemelerine rağmen Myra gelecekte göğüslerinde bulunan silikon miktarını 5 katına çıkaracağını söylemekte.

Rajee Narinesingh
Regina hızlı ve ucuz sonuçlar almak için transeksüel bir kadın olan ve tecrübeli bir doktor olduğunu iddia eden Oneal Morris’e başvurdu. Yapılan 3 seansta Regina çenesine, dudaklarına, yanaklarına , kaşlarına birçok botoks iğnesi yaptırdı. Regina bu iğnelerin bu kadar ağrı vereceğini düşünmemişti. Ameliyattan neredeyse bir yıl sonra her şey Regina’nın yüzünde oluşan enfeksiyonlara kadar gayet iyi gidiyordu. Doktora gittikten sonra Regina vücudunun içindeki şeylerin silikon değil zehirli bir tutkala benzer bir dolgu macunu ile dolu olduğunu öğrendi. Şimdi hala iğnelerin sonuçlarıyla baş etmeye çalışmakta ve tedavi görse de bir daha asla eskisi gibi görünmeyecek.

Jocelyn Wildenstein
Henüz 30 yaşını doldurmadan Alec Wildenstein isimli zengin bir adamla evlendi. Çift sadakatsizlik ve şiddetten dolayı ayrıldı ve Jocelyn bu evliliğin sonunda 1997’de 2.5 milyar dolar tazminat aldı. Kadın kocasının kedileri çok sevdiğini biliyordu ve boşanmalarından sonra kocasını etkilemek için bir kedi kadına dönüşmeye çalıştığı ameliyatlara tam 4 milyon dolar harcadı. Jocelyn sonuçların harika olduğunu söylüyor ve skandal dolu başarısız bir evlilikten sonra şu an başka insanlarla flört etmeye devam ediyor.

Erik Sprague
Eğlence endüstrisinde kertenkele adam olarak tanınan Erik Sprague vücudundaki bu değişimleri yapmaya 1994’de üniversitedeyken başlamıştı. İnsan olmanın ne anlamı olduğunu keşfetmek istemişti ve 1999’da bacakları diş dolgu malzemeleriyle büyütmeye, dilini çatallaştırmaya ve sürüngene benzemek için gerekli olan pek çok operasyonu geçirmeye başladı. Erik şu an çılgın sahne performansları sanatçısı olarak çalışmakta ve New York’taki bir müzede bal mumu figürü bulunmakta.

Valeria Lukyanova
Ukraynalı model Valeria Lukyanova Barbie bebeğe benzeyen inanılmaz görüntüsü ile ünlüdür. İnanılmaz ince beliyle plastik bir bebeğin vücut hatlarına sahip olan Valeria vücudunun doğal olduğunu ve tek estetiğin göğüsleri olduğunu iddia etmekteydi.