Erkeklerin Sevdiği 5 Yeni Pozisyon

Erkeklerin yatakta en çok sevdiği 5 pozisyon, Erkek adam hangi pozisyonu sever ki? sorusuna bir araştırma yaptık. Araştırmalarımız gösteriyor ki kadınları en çok mutlu eden pozisyon erkeklerinde en çok sevdikleri pozisyona denk geliyor.

Erkeklere Özel 5 Sex Pozisyon Tavsiyeleri

Erkeklerin Sevdiği 5 Yeni Pozisyon
Erkeklerin Sevdiği 5 Yeni Pozisyon

1- Köpek Pozisyonu, Domalma:

Bu pozisyonun ne olduğu adından da gayet açık. Kadın elleri ve dizleri üzerinde iken partneri arkasında pozisyon alıyor. Bu pozisyonun çok sevilme sebebi ise öncelikle tamamen psikolojik. Erkek bu pozisyonda kendisini yatak odasının hakimi gibi görüyor. Tamamen dominant bir rol üstleniyor. Ayrıca ilişki esnasındaki hızını kendisi kontrol edebiliyor. Bu pozisyonda penis vajinaya tamamen ulaşabildiği için daha yoğun duygu yaşanıyor. Ve misyoner pozisyonunun aksine bu pozisyonda vajinanın daha sıkı kalması hazzı arttırıyor. Bir de olan biteni rahatlıkla izleyebilmeleri bu pozisyonu tercih etmelerinde en büyük sebeplerden biri.

Erkeklerin Sevdiği 5 Yeni Pozisyon
Erkeklerin Sevdiği 5 Yeni Pozisyon

2- Jokey+Misyoner:

Aslında birbirinden alakasız gibi görünen bu pozisyon araştırmamız sonunda berabere kaldı. Erkekler her iki pozisyondan da eşit derecede etkileniyor ve en favoriler listesinde bu iki durum iki numarada yer alıyor. Misyoner pozisyonunun beğenilme sebepleri yine dominant olma duygusu, elleri üzerinde yükseldiklerinde olan biteni izleyebilmeleri de memnuniyetlerini arttırıyor. Aynı şekilde bu pozisyonda da hızlarını kendileri ayarlayabiliyorlar. Jokey pozisyonunu en beğenme sebeplerinin başında yine durumu izleme rahatlığı geliyor. İzledikleri filmleri yaşıyor olmak bilinçaltlarında hemen her erkeği mutlu ediyor. Bu pozisyonda fazla yorulmaları da gerekmiyor ve diğer pozisyonlara göre bir miktar daha zor orgazm olabildikleri için eşlerinin memnuniyet ihtimalini de arttırıyorlar. Bu fikir de hoşlarına gidiyor.

Erkeklerin Hoşlandıkları Pozisyonlar

Erkeklerin Sevdiği 5 Yeni Pozisyon
Erkeklerin Sevdiği 5 Yeni Pozisyon

3- Omuz ve Bacaklar, Bacak Omza Pozisyonu:

Bu pozisyonda kadının bacakları eşinin omuzlarında duruyor. Beğenilme sebepleri ise dominantlık duygusu, olan biteni net bir şekilde izleyebilmeleri, izledikleri filmlerde gördüklerini yaşıyor olmanın memnuniyeti ve görüntüyü heyecan verici ve pornografik bulmaları.

4- Ters Jokey Pozisyonu:

Ters jokey adından da anlaşıldığı üzere erkeğin sırt üstü yattığı ve kadının üzerine arkası dönük oturduğu pozisyon. Bu pozisyonun beğenilme sebebi üstte anlattığımız düz jokey pozisyonun beğenilme sebebiyle aynı. Burada ekstra olarak (duruş itibariyle) penis normalde duracağından hafif farklı bir açıyla duruyor ve bu baskı memnuniyeti yaratıyor.

Erkeklerin Sevdiği 5 Yeni Pozisyon
Erkeklerin Sevdiği 5 Yeni Pozisyon

5- Duvara Yaslama Pozisyonu:

Hayır filmden bahsetmiyoruz. Bu pozisyonda kadın çoğunlukla ayakta ya da masa veya benzeri bir yere arkası eşine dönük şekilde duruyor veya masaya yaslanıyor. Yine erkeklerin dominant hissettiği, eşini istediği gibi izleyebildiği, kendi hızını ayarlayabildiği ve bu şekilde vajina sıkı olduğundan daha fazla haz alabildikleri bir pozisyon olarak beş numarada yerini alıyor.

Erkeklerin Sevdiği 5 Yeni Pozisyon
Erkeklerin Sevdiği 5 Yeni Pozisyon

Oral Seks, Tamamen İsteğe Bağlıdır.

Araştırmamızın sonunda erkeklerin hepsinin oral seksten hoşlandığını ancak bunu cinsel ilişki kabul etmediğini okuduk. Çok azı oral seksi bir cinsel pozisyon olarak sıralamaya alıyor. Ancak Türkiye’de ve dünyada erkeklerin tamamı oral seksin çok önemli olduğu konusunda hemfikir. Eşleri oral seks yapıyorsa önce sevildiklerinden emin oluyorlar çünkü hemen hepsi kadınların bundan çok hoşlanmadığını düşünüyor. Enteresan bir şekilde (kadınların aksine) kendi hijyenlerine dair en ufak endişe taşımıyorlar. Bu esnada kendilerini çok özel ve önemli hissediyorlar ve bu kadar önemsedikleri bir uzuvlarına çok lezzetli bir yiyecekmiş gibi davranılması öncelikle psikolojik olarak mutlu olmalarını sağlıyor. Ağız içi, ısı ve ıslaklık olarak vajinal ortamı simule ediyor. Peki neden vajinadan fazla rağbet görüyor sorusunun cevabı ise; dil.

Görsel: https://pixabay.com