Dünyanın en seksi barbie yıldızlarından sadece birtanesi olan valeria mesleki ahlakını hiç bozmamıştır.

# 1 Tanışma Gerçek Hayat Barbie: Valeria Lukyanova
En Seksi Barbie Kızı Valeria Lukyanova
Ukrayna 27 yaşındaki Valeria Lukyanova tanışın. O, “Yaşayan Barbie” olarak dünya çapında ünlü hale geldi. Vücudu ve yüzü klasik kız bebek akla getirmektedir. Herkes aslında Barbie gibi bakmak istiyorum ki garip sesler, değil mi? Sen ancak, bu yüzden düşünmek istiyorum. Valeria Barbie gibi bakmak için kozmetik donanımlarını kullanmak için ilk değil. Diğerleri Olga Oleynik, Valeria en yakın kişisel arkadaşı içerir.

# Valeria Öncesi ve Sonrası

En Seksi Barbie Kızı Valeria Lukyanova
Bu Valeria Barbie içine onu dönüşümü önce neye benzediğini olduğunu. O çalışma yapılması, ancak yüzündeki etmişti oluyor itiraf ediyor. Biz yan bu iki resim yan baktığınızda Dürüst, biz dahil yüz plastik cerrahi yoktu çok ikna değiliz. Onun çene dar görünüyor ve yüzünü daha Barbie olduktan sonra kalp şeklinde. Barbie, Valeria içine onu dönüşümü tamamlamak için saçları ağarmış bir peroksit sarışın boyalı etti. O da kalın makyaj uygular ve görünümü elde etmek için kontakt lens vardır. Onun dolap yanı eksik kıyafetleri oluşur.

# 3 Valeria Vücut Ölçüleri

En Seksi Barbie Kızı Valeria Lukyanova
Valeria Barbie gerçek bir insan olsaydı Böylece Barbie farkı nedir nasıl? Eh, onun ölçümler 39- olacaktır.. Onun ölçümler, inç, 34.6-18.5-34.6 7 “uzun boylu. 5 ‘olan kimsenin standartlarına göre küçük Sesler 18-33. Sadece Valeria yüzeysel, ona şekil de Barbie yanı. Valeria bir cimri 45 kg ağırlığında, ya da £ 99 orantılı olan Barbie benziyor. Bu bizim herhangi ancak daha önce 42 için endişe nedeni olacağını kg (£ 92) Valeria onun kilo konusunda endişeliydi.

# 4

En Seksi Barbie Kızı Valeria Lukyanova
Valeria ona bir görünüm elde etmek için tek bir plastik cerrahi vardı sadece olduğunu söylüyor. Sordu, o “Ben mükemmel olmasını istiyorum çünkü ben meme implantları vardı.” Dedi Eh, o bıçak altına gitmek için herhangi bir kadar iyi bir nedeni var. Onun ameliyat onu iki kat daha büyüktür göğüsler. Yapılan vücudu sadece doğal görünmüyor, o sadece bir ameliyat olduğunu iddia rağmen. Plastik cerrah Dr. Alexander Teplyashina kendi görüşüne ağırlığındadır. O aynı zamanda bir rinoplasti, burun işi geçirdi mümkün olduğunu söylüyor.

# 5

En Seksi Barbie Kızı Valeria Lukyanova
Çok küçük beline tutmak için, Valeria sıkı diyetler yaşıyor. O bir su diyet geçmeden önce detoks için dört ay boyunca bir meyve suyu sadece diyet gitti. Onun neden bağlılığı hakkında konuşun. Valeria sıvı sadece diyet yaşıyor. Geçmişte, o da bir çiğ et diyeti yapmış. O onun tüm yıl uzun ince kalmak yardımcı olmak için çiğ et bağlıyor. Biz iyice iğrenç olmanın çiğ eti kredi istiyorum.

En Seksi Barbie Kızı Valeria Lukyanova

# 6

En Seksi Barbie Kızı Valeria Lukyanova
Ne herkes bilmek istiyor Valeria proportions.She o bir plastik cerrahi vardı sadece olduğunu tutar onun Barbie gibi var nasıl olduğu; Onun meme büyütme. Görünüşe göre, vücudunun geri kalanı doğaldır. Ona gülünç küçük bel elde etmek için, o her gün spor salonunda çalışıyor. Bazı insanlar, bel-süsleme ameliyatları var, onlar yanlış kaburga kaldırılması seçebilirsiniz. Münakaşa beline boyutunu kuşattı. Uzmanlar sadece onun bel kaldırıldı bazı kaburga kalmadan bu kadar ince olmak için nasıl mümkün görmüyorum. Biz oldukça katılıyorum. Doğru ya da değil kalır olsanız görülebilir. Herhangi bir bel değişiklikler hakkında Valeria tutma anne.

# 7

En Seksi Barbie Kızı Valeria Lukyanova
Valeria o onu Barbie gibi bakmak yardımcı olmak için yapılan estetik ameliyat geçirmiş olduğunu itiraf ediyor. Yüzü, ancak kendi olduğu söyleniyor. O bir Barbie görünüm elde etmek için ağır makyaj kullanır. Valeria da onun doğal yeşil gözleri üstünde mavi renkli iris arttırıcı kontakt lens takıyor. Normal erkekler “yüzünde koymak” bir kadın için beklemek sabır yok. Onunkileri koymak Valeria bekliyor düşünün! O Barbie yaptığı şekilde bakmak için kalın makyaj kullanır.

# 8 Valerianın Hobileri

En Seksi Barbie Kızı Valeria Lukyanova
Hobileri kocası ile birlikte meditasyon, ruhsal uygulamalar ve dağ yürüyüş sayılabilir. O farklı bir evrenden olduğunu ve o yemek yeme durdurmak ve güneş enerjisi kapalı yaşayabilir inanıyor. Her biri kendi için, biz sanırım. O insanların ruhsal bedeninin seyahat etmek, fiziksel bedeni terk inanıyor. Dünyalar Aşmak onun görüşüne göre, insanlara daha fazla özgürlük ve muazzam bir potansiyel verir. O da tabii ki, İnsan Barbie olarak görünüşe yapmak için dışarı gidiyor.

# 9 Valeria Diyeti?

En Seksi Barbie Kızı Valeria Lukyanova
O yemek geldiğinde, Valeria bir vejetaryen. O bel Döşeme tutmak için çiğ sebze ve meyve sadece harmanlanmış sallıyor yiyor. Şimdi, o güneş yaşamak için tamamen gıda vazgeçerek planlıyor. Bu doğru … güneş ışığı var. Onun manevi inançları içine gıda bağları kadar verilmesi. Güneş enerjisi doğal olarak, o onu sürdürebilmek için o kullanarak planlıyor. Güneş, onu sürdürmek olamaz zaman ona “prana”, ya da yaşam gücü, bolluk bulacaktır. Okunaklı geliyor.

# 10 Neden Barbie?

En Seksi Barbie Kızı Valeria Lukyanova
5 yaşından beri Valeria Barbie ekledi vardır. O hayatı boyunca bebek tarafından hayran oldu. Bir çocuk olarak, o. 50 bebek üzerinde toplanan o maneviyat hakkında derin kişisel inançları sahip olsa da, Valeria güzellik sadece yüzeysel olduğuna inanmaktadır. Yepyeni bir seviyeye “en iyi görünümlü” alarak hakkında konuşun. Barbie bebek uzun güzellik standart olarak gerçekleştirildi ve Valeria çok ciddiye oa biraz aldı gibi görünüyor. Barbie içine kendini remaking onun için tek mantıklı adım gibi görünüyordu.

# 11 Barbie

En Seksi Barbie Kızı Valeria Lukyanova
Büyürken, Valeria çok tipik genç şeyler yaptım. O bir içici ve sigara olduğunu kabul ediyor ve “sert içki düşkün” idi. 2007 yılında Ukrayna. Master İnşaatları Odessa Devlet Akademisi derecesi ve Mimarlık ile mezun genç yaşta Valeria oldukça parti kızı oldu. O bir profesyonel gibi çekim satırları alarak itiraf ediyor. O aracılığıyla almak için bir kaç mücadeleler var mıydı. Onun erken yaşlarda iken, o bir intihar girişimi hapları bir şişe aldı.

# 12 Barbie

En Seksi Barbie Kızı Valeria Lukyanova
Valeria bir cerrahi gelişmiş Barbie rakamdır gibi, Justin Jedica Ken özenti olduğunu. Şubat 2013 yılında, Valeria “Insider Edition” bir özellik için onu karşılamak için New York’a uçtu. Barbie ve Ken fanları birbirinizi duramaz öğrenmek için üzücü olacaktır. Justin Jedica 100’den fazla plastik ameliyatları olmuştur ve 100.000 $ üzerinde harcadı. O beş burun işler, bir kaş kaldırma, göğüs implantları, çene çalışması, kalça çalışmaları ve diğer ameliyatlar geçirdi. Onların tanıştığında Valeria “görünümlü sahte” denir. O kazandı o o sadece Barbie gibi 1. Tipler geçirdi yapar iken şekilde bakmak için 100’den fazla ameliyat geçirdi söyleyerek karşılık maçı Ken fikir tartışması olduğunu!

# 13

En Seksi Barbie Kızı Valeria Lukyanova
2007 yılında, Valeria bir güzellik yarışmasında, “Ukrayna Elmas taç” yer aldı. O, Bayan Elmas Crown unvanını kazandı. Tartışmalı güzellik yarışmasında sadece bitmiş. Plastik cerrahi vardı yarışmacılar özellikli 2007 Barbie içine Valeria yavaş dönüşümün başlangıcını başladı. O henüz tam gaz Barbie gibi görünmüyor olsa da, yine de Valeria bu noktada yapılan bazı kozmetik işi olmuştur görünür. Onun özellikleri çok doğal olarak yontulmuş görünüyorsun. Valeria Miss Ukrayna yarışmacı olmak için gitti.

# 14

En Seksi Barbie Kızı Valeria Lukyanova
Valeria bir fotoğraf modeli olarak çalışır ve Ukraynalı iş adamı Dmitry Shkrabov ile evlidir. O anne ve babası “cool” ve bir erkek kardeşim Ivan ve kız kardeşi Olga olduğunu söylüyor. Burada, anne ve kızı arasındaki benzerliği görebilirsiniz. Onu daha önceki yıllarda aksine, Valeria artık “hayvan dürtüler” uzak bir hayat yaşıyor. O kocası görüşmeler dile getirilmiştir ve ona hem o alternatif evrende vardır. Orada, çocuk yoktur. Bu yakınlık da var olmadığını izler. Bu konuda sorulduğunda, o “daha az iyi, bu sözde sevişmek” diyor. O overeating ve aşırı müsamahakâr davranışa karşı da var.

# 15

En Seksi Barbie Kızı Valeria Lukyanova
Peki Valeria bütün gün ne yapıyor? Asıl işi fotoğraf modelliği olan valeria, işinden kalan sürede internette gezinerek vakit geçiriyor. internette sörf, sonra uyanma çalışma dışarı, ve içerir diyor. Out-of-Body Travel. Okulu’nda öğretmenlik okuyarak Amerika’ya taşınmayı düşünen bir Valeria. O ve kocası şu anda ailesinin geri kalanı yaşayan Odessa, Ukrayna dayanır. Olga Oleynik: Daha önce de belirttiğimiz gibi, bu Barbie Barbie başka arkadaşım var. Olga’nın sevgilisi ABD’de ve Valeria kocası Amerikan pazarına işini genişletebilirsiniz.

Valeria İnstagram Adresi: https://www.instagram.com/valeria_lukyanova21/?hl=tr