En Seksi 20 Star Wars Kadın Oyuncular

1
1875653
Seksi kadınlar,Sexi oyuncular,Sex grils,Gamer,Star-wars films,Film oyuncuları,Yabancı ünlülerSeksi kadınlar,Sexi oyuncular,Sex grils,Gamer,Star-wars films,Film oyuncuları,Yabancı ünlüler
Seksi kadınlar,Sexi oyuncular,Sex grils,Gamer,Star-wars films,Film oyuncuları,Yabancı ünlüler

Evvet stars warsın en güzel bayanlarını sizler ile paylaşıyoruz, heyy kızlar kıskanmayın lütfen biraz çaba gösterir seniz sizinde böyle bir vücudunuz ola bilir?

En Seksi 20 Star Wars Kadın Oyuncular

Burada Han Solo, Chewbacca, C-3PO, Prenses Leia tasvirleri ve daha fazlası var. Sen daha önce kostüm ve Cosplays gördük düşünüyorum, ama bu kadınlara looksee vermek gerekir. Onları kesinlikle çekici ve bir mansiyon layık olmaya bulacaksınız. Bu hepimizi hala asosyal şeyler gibi ve bırak ölü muhteşem aynı anda olabilir umut veriyor. Tabii ki, bu kadın gibi bir katil vücuda sahip olur.

Öyle olsa bile, biz bir mola ve bu muhteşem kadın izlemekte zevk umuyoruz. Yine aynı şekilde Star Wars düşünmek mümkün olmayacak. Belki sen bile bir sonraki Comic Son için biletleri kitap!

20Han Solo – Emily O.


Biz Emily O. O düpedüz seksi bir görünüm dışarı geeking yapar 2012’de Comic Con Han Solo gibi giyinmiş görünce biz Asya ikna hissettim. Han Solo geleneksel bir erkek karakter olsa da, biz bir kadın figürü için yaptığı topluluk yeniden bizim düşünce kayması hiçbir sorun yoktu. Emily O. sert ve seksi görünüyordu gevrek düğme aşağı gömlek, dar skinny jeans, uyluk yüksek siyah deri çizmeler ve birlikte tutucu bir silah dahil ona olsun-up içinde. Biz herhangi bir gün gerçek Han Solo üzerinde onu alacaktı! Pervane, koyu dalgalı saçları ve yanan gözler için bonus puan.

TAVSİYE YAZI;  Evinizde Çiçek ve Güller ile Neler Yapılır

19Köle Leia – Kristen Bell


Kristen Bell, o Fanboys içinde (köle biçiminde) Prenses Leia gibi giyinmiş zaman çok fanteziler yerine getirdi. Biz bu kadar çok insan köle Leia kostümü koparmak gördüm, ama Bell süper seksi görünüyor. Kıt bikini içinde Leia Organa tarafından Prenses giyilen Return of the Jedi ve onu Mısır cazibesi bir genç çocuğun rüya gibi görünmesini sağlar. Cosplay koparmak kolay değil, ama Bell zahmetsizce yapabilirsiniz o şanslı genç kadından biri. Hiç geeky fandom Dark Side üzerinde gitmek için bir neden olsaydı, bu olurdu!

18Adrianne Curry – Imperial Sorumlusu

17Amanda Rose – Padme

16Courtney Siyah – Darth Talon

15Courtney Cruz – Stormtrooper

14Bailey Moore – Stormtrooper

13Lucy Kürk – C-3PO

 

12Sara Underwood – Padme

 

11Heather1337 – Boba Fett

10Heather – Ewok

Heather – Ew

 

9Heather1337 – Han Solo

8LeeAnna Vamp – Chewbacca

7Liz Katz – Chewbacca

 

6Lisa – Padme

 

5SithVixen – Fem Trooper

4 Christy Marie – Slave Leia

 

3Emily Rose Morrison – Mara Jade

2Olivia Munn – Slave Leia

 

1Kelly Brook – Slave Leia

1. Kelly Brook – Slave Leia

Kaynaklar: therichest.com, pinterest.com, popcrunch.com

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminLütfen isminizi buraya girinizizi buraya giriniz