“ADEYYO” 10 GÜNDE 7 MİLYON KEZ İZLENDİ

Muhteşem sahne performansı ve eğlenceyi doruğa çıkaran şarkıların güçlü sesi Ece Seçkin’in “Zamanım Yok” maxi single’ının çıkış parçası “Adeyyo”, Youtube’da 10 günde 7 milyon kez izlenerek rekor kırdı. Youtube’daki Minecraft gibi bir çok fenomen oyunun ve videonun tıklanma sayısına rakip oldu.

YÖNETMENLİĞİNİ MURAD KÜÇÜK YAPTI

Youtube verilerine göre bu kadar kısa sürede 7 milyon kez izlenerek büyük beğeni toplayan ilk parça olan Adeyyo klibinde Ece Seçkin, dans yeteneğini de gözler önüne seriyor. Kilyos sahilinde sabahın ilk ışıklarına ait muhteşem tonların kullanıldığı klibin yönetmenliğini Murad Küçük yapıyor ve Ece Seçkin yazın enerjisini etnik bir hikaye ile anlatıyor.

ZAMANIM YOK ALBÜMÜ MÜZİKSEVERLERİN DİKKATİNİ ÇEKMEYİ BAŞARDI

Ece Seçkin’in Zamanım Yok adlı albümü DGL & DMC etiketiyle yayınlandı. “Zamanım Yok” albümünde yer alan “Adeyyo” isimli şarkısının sözleri Ayşen’e müziği Kemal Şimşekyay’a ait. Şarkının düzenlemesini Ozan Doğulu yaptı. İlginç klibin yönetmenliğini ise reklam ve klip dünyasının tecrübeli ismi Murad Küçük yaptı.

Ece Seçkin Adeyyo Klibi İzle

Ece Seçkin Adeyyo Şarkı Sözleri

Upuzun yollar, arkandayım
Takip mesafesi aramızda
Duyduğuma değil de gördüğüme inanayım

Demedeye de kalmadı..
Sırtımdan, vurdun, vurdun..

Hiç acımadan ardımdan
duydum, duydum ne işler dönmüş arkamdan..

Bir kere zıpla, iki kere zıpla
Bıkmadın allah allah

Ben hadi neyse atlatırım da
Yerlebir ol sen inşallah

Bence sen öyle gün yüzü gölme
O yılanı besle koynunda

Kusuruma bakma, bizde de böyle
Herşeye yok ki eyvallah.

Adeyyo lalaley…

Ece seçkin adeyyo şarkısını başarılı bulduk, sitemizden ece seçkin adeyyo sözlerine ulaşabilir ve klibini izleyebilirsiniz.