Yıllar yılı alıp giderken birde bakıyorsunuz ki bembeyaz gelinlik içersin de evlilik saatleri çalıyor, günümüzde evlilik aslında çok kolay olmasa da kutsal bir mertebedir, bu kısımı anlaştık ise geçelim.

Elbette gelin olurken biz kadınlar gerçekten gelinlikten tutunda ayakkabısına kadar en iyisini tercih edenlerden olmalıyız ki farkımız olsun. 2016 yılında evleneceklere özel ayakkabı kombinimize bir göz atmak ister misiniz,Bknz2016 Moda – Gelin Ayakkabıları, bu tarz ayakkabılar ile muhteşem bir gelinlik de alırsanız sizden iyisi ve tarzı olamaz. Aslında konumuz gelinlik yahutta ayakkabı değildi konumuz yeni gelin adaylarına saç stilleri göstermekti.

Düğününüzde rengarenk saçlarınız olmasını istemez misiniz.

Düğününüzde en tarz siz olmak ister misiniz? Düğününüzde en tarz siz olmak ister misiniz? Düğününüzde en tarz siz olmak ister misiniz? Düğününüzde en tarz siz olmak ister misiniz? Düğününüzde en tarz siz olmak ister misiniz?

Ayrıca Bknz: 2016 Gelinlik Modası

 

Düğününüzde en tarz siz olmak ister misiniz? Düğününüzde en tarz siz olmak ister misiniz?
Düğününüzde en tarz siz olmak ister misiniz? Düğününüzde en tarz siz olmak ister misiniz? Düğününüzde en tarz siz olmak ister misiniz? Düğününüzde en tarz siz olmak ister misiniz? Düğününüzde en tarz siz olmak ister misiniz? Düğününüzde en tarz siz olmak ister misiniz? Düğününüzde en tarz siz olmak ister misiniz?

Evvvvvet, bu fotoğrafta size bonus olsun istedik belki de damadı da ikna ede bilirsiniz, rengarenk gelin ve damat fotoğraflarımızı beğenmişsinizdir umarız.

Düğününüzde en tarz siz olmak ister misiniz?