Alışveriş

Dilvin Yaz Modası Kısa Şortlar

Sıcaklar geldi çattı kapımızın önünde mi desek yoksa camdan bakmaya korkuyoruz mu ?

Milyonlarca kişinin izlediği dizi karakterlerinin giydiği her şeyin geniş kitleleri nasıl etkilediğini bilmeyen yok. İşte bugün gösteri dünyasının ünlüleri başta olmak üzere birçok kişinin özellikle yaz aylarında üzerinden çıkarmadığı bu kısacık şortlar da bunun çarpıcı bir örneği.

Malum bahar ayları geldi havalar hala serin olmasına rağmen herkeste bir açılıp saçılma sinyalleri yanıp sönmeye başladı. Galiba bir çoğumuzun sıcak havalarda elinin en çok gittiği parça minik şortlar… Hem etekteki gibi fazla dikkate gerek yok hem de serin ve rahat. Peki ama kısa şortlarla stil sahibi olmak o kadar kolay mı? Dilvin Güzel Şort Kombin galerisini gezdikten sonra hiç de zor olmadığını göreceksiniz. Şort modellerinde aslında bu sezon tıpkı önceki yıllarda olduğu gibi jean şortlar, ön plana çıkıyor. Ne kadar her sezon karşımıza çıksa da yine de şort modelleri içinde en çok tercih edilenlerden biri. Bu harika kot şort modelleri özellikle de uzun bacaklı kadınlarda daha güzel duruyor. Bu sezon jean şortlar ile ister gömlek, ister bluz isterseniz de t-shirtler kombin etmekte kullanabilirsiniz. Moda‘ya uygun farklı kombin seçenekleriyle bu yaz hem şık hem rahat geçecek.

TAVSİYE YAZI;  Elif Zelal Cinayetine İlginç Protesto

 

Dilvin, Yüksek Bel Kamuflaj Şort

Dilvin, Yüksek Bel Kamuflaj Şort

Dilvin

Satın Alın 

Dilvin, Nakışlı Yüksek Bel Şort

Dilvin Nakışlı Yüksek Bel Şort3

Dilvin

Satın Alın 

Dilvin, Mavi Kısa Kot Şort

Dilvin Kısa Kot Şort

Dilvin

Satın Alın

Article written by Sizi en iyi kim anlar

Editör olarak yayınlarımı veya paylaştıkları mı, ''#Hemcinslerimin hayatlarında biraz rahatlık hissini yaşamaları için özenle seçiyorum. Yazdığım kategoriler aklıma gelen her konuyu yazıyorum, ağırlık olarak sağlık,medya,yaşam gibi kategorilerde daha çok yazmaya gayret gösteriyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir