Cildinize Hangi Ürün Daha Faydalı? Bir Bakın

Heyy kızlar bu haberimiz tam size göre yani cildine önem veren kızlar için. Şimdiki kullandığınız markalı ürünlerin hangileri sizin cildinize uygun yada! Hangi cilde hangi ürün daha iyi gelir gelin birlikte bakalım.

Doğru ürünü bulmak ZOR olduğunu elbette biliyoruz, Peki. Cildiniz ile çalışan ve ihtiyacınız olan ürünü seçmek zor mu?, Mücadelenizden asla vazgeçmeyin, kendi ürününüzü kendiniz bulmanız adına biz yardım etmek için buradayız.

Sizin için en iyi makyaj malzemesini bulmak için önce, kendinize birkaç soru sormak zorundasınız:

1. Cilt tipi ne? (ör: yağlı, kuru, hassas)
2. Ne tür bakım jeli istiyorsun? (sıvı, mat, toz)
3. Neden temel ihtiyacın var? (hata cilt tonu ve lekeleri veya / veya kızarıklık gizlemek) için mi?
4. Cilt tonu yani tenin rengi nedir?
Tüm bunlar için out yani çıkış yolum diyorsan ve düşündüm taşındım sonra, işler * yoluna * kolay girer dedinse. Aşağıda her cilt tipi için bizim sana küçük tüyolarımız var bazılarına göz atın:

Heyyyyy: Şimdi sıra hangi ürünün hangi cilde iyi geldiğini öğrenmeye var mısınız?

Yağlı ve / veya hassas ciltler için:

Cildinize Hangi Ürün Daha Faydalı? Bir Bakın

Pudra fondöten kullanın. Sıvı veya krem ​​vakıf Herhangi bir tür genellikle (özellikle sıcak havalarda) cildinizin daha da oilier yapmak ve breakouts yol açacaktır. Neutrogena dan Bu kompakt pudra fondöten hassas cildi tahriş etmez sert katkı maddelerinden nazik ve ücretsizdir. Bonus: Ayrıca yağlı ciltler için mükemmel fazla yağları emer.

Kuru cilt:

Cildinize Hangi Ürün Daha Faydalı? Bir Bakın

Yerleşik nemlendirici ile likit fondöten kullanın. COVERGIRL All-Day Nemlendirici makyaj size uygun olabilir.

Düzensiz cilt tonu:

Cildinize Hangi Ürün Daha Faydalı? Bir Bakın
Onlar yüzü yukarı caking olmadan ince renk kapsama vermek, çünkü sırf vakıf veya renkli nemlendirici deneyin. Bu özel vakıf sadece hafif ve sırf değil, aynı zamanda size ihtiyacınız olan sağlıklı bir ışıltı vererek, SPF 20 sahiptir.

Kızarıklık, koyu lekeler,

Cildinize Hangi Ürün Daha Faydalı? Bir Bakın
Krem ya da mat temelleri iyi kapsama sahip olma eğilimindedir. Maybelline Rüyası Mat Mousse Foundation size süper pürüzsüz bir görünüm sağlayan, hafif ama yüksek etkisidir.

Akne sivilce eğilimli cilt:

Cildinize Hangi Ürün Daha Faydalı? Bir Bakın
Bu vakıf ışık kapsama mükemmel bir karışımı size tam kapsama VE şifa sağlayan, akne solüsyonu ile harmanlanmış olduğunu. Sıvı makyaj en parlaklık-özgür ve doğal kapsama temizleme Neutrogena Cilt gözenekleri tıkar ve cildinizin gün boyunca nefes sağlar olmaz.

Güzellik sırlarınızı daha da ileriye taşımak isterseniz çok geç kalmış sayılmazsınız, Size en iyi ürün en kesin cevaptır bunu sakın unutmayın, Uzmanların tavsiyelerine uymanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.