Kadınanlar.com Ekibi Olarak, Ünlü Dj Burak Yeter‘in Sahne Performansı Öncesinde Kısa Bir Röportajımızın Detayları.

Geceye popüler şarkıların remixleri ile devam eden türkiye’nin en gözde ve başarılı, Dj Burak Yeter’in performansı ile gece saat 02.30 gibi sahneden ayrıldı. Sahneden ayrılmadan öncesi özel röportajımızda sorularımızı cevapladıktan hemen sonra sahnede 2 saatten uzun bir süre canlı performansı ile herkesi büyüledi.

Türkiye’nin en iyi DJ’lerinden Burak Yeter ile performans öncesi kısa bir röportajımız olacağını daha öncede sizlere belirtmiştik, bugün yine en iyi isimleri ağırlayan aydının gözde mekanı Leman Kültür’de sahne öncesi yaptığımız kısa röportajımız.

Kısaca Bize Kendinizi Anlatır mısınız.

Burak Yeter; 5 Mayıs 1982’de, Trabzon’da doğdum. Babam inşaat mühendisiydi. kendimde inşaat mühendisiğim, ve Dj’lik okulu sahibiyim, bu güne kadar yüzlerce dj’lik adaylarını eğitimlerine destek olarak bir çok öğrenci yetiştirdim.

Burak Yeter, Aydın'da Sevenleriyle Buluştu
Burak Yeter

Hayatınızda Olmak İstediğiniz Zirvede ki Son Nokta.

En çok istediğim elbette en iyi dj olmak bunu zaten başarmış olmanın mutluluğu içersin’de daha da ileriye gitmenin ve dünya sıralamasına çıkıp zirveye yerleşmek tek amacım.

Burak Yeter, Aydın'da Sevenleriyle Buluştu
Burak Yeter

Neden Şapka Takıyorsunuz?

Evet, şaka alışkanlığım vardı, ve artık takmıyorum, 8 yıl kadar bir süre sürekli sahnede şapka ile performanslarımı sergilerken ayrı ayrı şapkalar takar ve işimi yapardım şimdi ise değişiklik yaparak, artık şapkasız çıkıyorum sahneye, Evimde hala koleksiyon olarak sürüyle şapkam mevcut.

Burak Yeter, Aydın'da Sevenleriyle Buluştu
Burak Yeter

 

Şapka Size Aksesuar Dışında Şans Getirdiğine İnanıyor musunuz?

8 Yıl kadar şapka ile sahne aldığım için bırakalım olsun, yurt dışında bir çok ülkede konserlerim oldu ve her gittiğim ülkeden bir şapka almışlığım vardır, elbette inancım var.

Burak Yeter, Aydın'da Sevenleriyle Buluştu
Burak Yeter

 

Ailenizde Müzikile İlgilenen Var mı?
Evet, babamın müzik ile ilgilendiği doğrudur, ve fazla uzatmıyoruz.

 

Yurt Dışında Hangi Ülkelerde Konser Verdiniz?

Gitmediğim ülke yok sanırım, uzak doğu dahil bir kaç ülke var ve gitmeyi hedefliyoruz. Konser turnelerinin çoğunun yurt dışı olduğunu da dile getirdi.

Burak Yeter, Aydın'da Sevenleriyle Buluştu
Burak Yeter

 

DJ.Burak Yeter ile,  Röportajımıza Son Verirken.
Takipçilerimizin merak ettikleri soruları röportajımızda yer vermenin gururunu yaşarken. Türkiye’nin en başarılı dj’lerinden Burak Yeter ile tanışma fırsatımız oldu.

Muhteşem Gecenin Sonlarına Yaklaşırken.

Mert Tükel, En iyi menejer
Mert Tükel

Gerçekten mükemmel bir kişiliği ve samimiyeti karşısında ekip olarak çok şaşırdık, sahneye çıktığı an itibari ile performansını biran bile olsun düşürmeden en hit almış şarkıların remixleri ile geceyi renklendirmesine mi desek bilemedik aydında muhteşem bir Burak Yeter fırtınası esti geçti, tekrar bekliyoruz yaz geldi.

Aydında güzel bir hafta sonu yaşanmasında katkılarından dolayı türkiye’nin en iyi menejer’leri Mert ve Cihan Tükel, bir değişle Tukelbrothers  , adıyla ödüllere doymayan Tükel kardeşlere buradan çok teşekkürlerimizi sunuyoruz, gerçekten aydında yaptıkları organizasyonlar ile isimlerinden sıkça söz ettirenler arasındalar, elbette Tükel kardeşleri yakından tanıyoruz, brera aydın Simge Sağın konserini organizatörleri olduğunu hepimiz biliyoruz.